Voor iedereen een geschikt reisaanbod!

Altijd het beste aanbod

Veilig boeken bij betrouwbare partners

Bristol Sunset Beach

Bristol Sunset Beach

Bristol Sunset Beach is een fijn adresje in de leuke plaats Corralejo. De junior suites zijn modern ingericht, heerlijk om iedere dag in thuis te komen na een dag zonnen of het eiland ontdekken. Voor een verfrissende duik is er een zwembad en luieren kan op het terras, waar ligbedden voor je klaar staan. Bovendien is het ook nog eens mogelijk om de dag te beginnen met een smakelijk ontbijt, dat is nog eens ontspannen opstaan!

Prijzen vergelijken

Bristol Sunset Beach is te boeken bij:

Bekijk deals vanaf  449

Relevante pagina's voor jou

Bekijk ook deze aanbiedingen

Praga I

hotel
Tsjechië
9 februari 2026, 4 dgn
Logies en ontbijt
Praag
Eindhoven
Ben je op zoek naar een comfortabel verblijf in het hart van Praag? Hotel Praga 1 is een 4-sterrenhotel gelegen aan de rand van de Nieuwe Stad, op slechts 10 minuten lopen van het levendige Wenceslasplein. Met ruime kamers en een uitgebreid ontbijtbuffet is dit hotel de perfecte uitvalsbasis voor je stedentrip. Het metrostation Národní ligt op slecht 400 meter afstand, waardoor je eenvoudig de hele stad kunt verkennen. Of je nu de historische Karelsbrug wilt bewonderen of wilt shoppen in de moderne winkelstraten, alles is binnen handbereik. Ontdek het zelf en boek je verblijf bij D-reizen!

Vanaf 

Vila Gale Cerro Alagoa

hotel
Portugal
18 januari 2026, 4 dgn
Logies en ontbijt
Albufeira
Eindhoven
Vila Gale Cerro Alagoa is een uitstekende keuze voor mensen die op zoek een verblijf in de buurt van Albufeira en het strand. In dit heerlijke hotel is aan iedereen gedacht. Zo is er entertainment voor jong en oud, een zwembad en kinderbad, een Spa Center en verblijf je in een comfortabele kamer. Vanaf Vila Gale Cerro Alagoa loop je zo naar het oude centrum, maar ook het nieuwe centrum met de welbekende 'Strip' kun je gemakkelijk bereiken.

Vanaf 

Hotel Limak Lara

hotel
Turkije
8 april 2026, 8 dgn
Ultra All Inclusive
Antalya Lara
Keulen
De meest geschikte plek aan de Turkse Rivièra om helemaal 'zen' te worden is het prachtige Hotel Limak Lara. Dit volledig in oosterse stijl gebouwde hotel ligt pal aan het goudgele zandstrand van Lara en hoewel je hier helemaal tot rust kan komen is er ook genoeg leuks om te ondernemen.

Het gigantische hotel is zo ruim opgezet, dat overal knusse plekjes te vinden zijn. Onder de vele zwembaden is ook het yin yang zwembad te vinden, dat perfect bij het thema van het hotel past, maar ook de glijbaan in de vorm van een Chinese draak draagt een steentje bij aan het oosterse sfeertje. En dit is slechts één van de verschillende glijbanen die er te vinden zijn, dus voor waterpret ben je hier op de goede plek.

Bijzonder in het hotel is het restaurant op palen boven het water, je zou je hier bijna in het verre Myanmar wanen. Er zijn ook meerdere à-la-carte restaurants aanwezig waar je je onder kunt dompelen in de sfeer van verschillende landen. Zo kun je de lekkerste Italiaanse pasta's proeven, de Turkse keuken proberen of, hoe kan het ook anders, van Japanse en Thaise gerechten genieten.

Waar 'zen' worden voor de één languit van de zon genieten en een weldadige massage nemen betekend, wilt de ander zich juist ook lichamelijk inspannen. En dat kan tijdens de activiteiten van het animatieteam of door een balletje te slaan op de tennisbaan. Voor kinderen bestaat vakantie meestal vooral uit waterpret, buitenspelen en spelletjes doen; en dat kan allemaal perfect in de gezellige miniclub.

Vanaf