Voor iedereen een geschikt reisaanbod!

Altijd het beste aanbod

Veilig boeken bij betrouwbare partners

Blue Cruise & Eftalia Aytur

Blue Cruise & Eftalia Aytur

Heel veel toeristen ontdekken het mooie Turkije tijdens een verblijf in een hotel of appartement. Corendon biedt nu ook de mogelijkheid om dit te combineren: ervaar al het moois wat Turkije te bieden heeft ook vanaf zee en vervolgens in een heerlijk hotel! Deze heerlijke manier van vakantie vieren noemen we een Blue Cruise. Je kunt namelijk je vakantie vieren aan boord van een Turkse gület. Na 7 nachten aan boord verblijf je in het heerlijke Eftalia Aytur. Een gület is een 100% houten motorjacht traditioneel gebouwd voor cruises langs de kusten van de rustige Egeïsche en Middellandse zeewateren. Deze jachtboten zijn gebouwd om op het dek te leven gedurende de cruise en maximaal van de omgeving en natuur te genieten in de zomer of in het voor- of naseizoen. Aan boord is er een breed dek met plek om te zonnen, binnen- en buiten eetplaats.

Prijzen vergelijken

Blue Cruise & Eftalia Aytur is te boeken bij:

Bekijk deals vanaf  829

Relevante pagina's voor jou

Bekijk ook deze aanbiedingen

Marriott Asia

Op zoek naar een luxe verblijf in het hart van Istanbul? Het 5-sterren Istanbul Marriott Hotel Asia, gelegen in de levendige wijk Ataşehir, biedt een perfecte mix van comfort en elegantie. Met panoramisch uitzicht op de Zee van Marmara en de Prinseneilanden, geniet je hier van ruime kamers met moderne voorzieningen. Ontspan in de uitgebreide spa, neem een duik in een van de zwembaden of proef culinaire hoogstandjes in de diverse restaurants. De nabijheid van winkelcentra en culturele bezienswaardigheden maakt dit hotel de ideale uitvalsbasis voor een onvergetelijk verblijf in Istanbul. Boek nu je verblijf bij D-reizen en ervaar het zelf!

Vanaf

 300

Hotel Las Mariposas Ibiza

Op het platteland ontdek je pas echt de ware aard van een eiland. Zo ook hier tijdens mijn vakantie op Ibiza. Ik ben omringd door olijfbomen en amandelbomen, karakteristiek voor dit gebied. Vandaag heb ik besloten om een pad te volgen en te ontdekken waar ik uit kom. Even volledig opgaan in de natuur. De kant van Ibiza die niet bekend is bij iedereen, maar waar ik graag op ontdekkingsreis ga.

En ook dit keer kan ik zeggen dat ik weer het juiste pad heb gekozen. Voor mij duikt een vrolijk geel huis op en na een klein onderzoek met mijn ogen, zie ik details die mij doen vermoeden dat ik op een authentiek adresje ben gestuit. Ik loop naar de receptie waar een vriendelijke dame mij warm ontvangt. We raken aan de praat en voor ik het weet, krijg ik een tour over het terrein.

Naast de prachtige tuin en het glinsterende zwembad, vallen vooral de kamers mij op. Ze zien er heerlijk comfortabel uit en de authenticiteit straalt er van af. De houten balken, rustieke muren en oude deuren behouden alle charme en originaliteit van het huis. Het maakt het een uniek boetiekhotel. Voorzieningen ontbreken ook niet en garanderen comfort. Één ding weet ik nu al zeker, op vakantie bij Hotel Las Mariposas Ibiza kun je helemaal jezelf zijn of geheel in Ibiza-stijl.

Vanaf

 1.083