Voor iedereen een geschikt reisaanbod!

Altijd het beste aanbod

Veilig boeken bij betrouwbare partners

Palace Bonanza Playa en Spa

Palace Bonanza Playa en Spa

Verblijven in een aangename accommodatie in Illetas? Hotel Palace Bonanza Playa en Spa is een luxe 4-sterren hotel, perfect voor een fijne vakantie. Ruim 6423 reizigers beoordelen Hotel Palace Bonanza Playa en Spa gemiddeld met een 9. Ook beschikt het hotel over vele faciliteiten waaronder een spa. Meer weten? Bekijk dan nu de foto’s en beoordelingen van Hotel Palace Bonanza Playa en Spa, voor meer informatie! Ben jij toe aan een heerlijke vakantie in Spanje? Boek jouw vakantie naar Hotel Palace Bonanza Playa en Spa vandaag nog!

Prijzen vergelijken

Palace Bonanza Playa en Spa is te boeken bij:

Bekijk deals vanaf  653

Relevante pagina's voor jou

Bekijk ook deze aanbiedingen

Golden Tulip Jineng Bali

Verblijven in een aangename accommodatie in Kuta? Hotel Golden Tulip Jineng Resort Bali is een luxe 4-sterren hotel, perfect voor een fijne vakantie. Ruim 3233 reizigers beoordelen Hotel Golden Tulip Jineng Resort Bali gemiddeld met een 8. Meer weten? Bekijk dan nu de foto's en beoordelingen van Hotel Golden Tulip Jineng Resort Bali, voor meer informatie! Ben jij toe aan een heerlijke vakantie in Indonesie? Boek jouw vakantie naar Hotel Golden Tulip Jineng Resort Bali vandaag nog!

Vanaf

 843

Costa Angela Seaside Resort

Welkom in het prachtige 3-sterren Costa Angela Seaside Resort op het Griekse eiland Kos. Een plek waar jong en oud zich optimaal vermaakt, alle ingrediënten voor een geweldige vakantie aanwezig zijn en je volledig tot rust kunt komen onder de stralende zon. Hoe klinkt relaxen aan het privé zandstrand, een verkoelende duik in het zwembad in de tuin of fijn een boekje lezen in de lobby...? Het maakt niet uit hoe jouw ideale vakantie eruit ziet, want Costa Angela Seaside Resort biedt je een veelzijdig en comfortabel verblijf. De goede ligging nabij het centrum van Kos-Stad maakt deze accommodatie nog geliefder. Struin heerlijk langs de haven en stop op een gezellig terras voor een verfrissend drankje. De winkeltjes roepen en na een goede shopsessie is het tijd om je maag te vullen met de verrukkelijkste gerechten uit de Griekse keuken. Kos-stad heeft ook een bruisend uitgaansleven, dus mocht nog energie overhebben, dan kun je je 's avonds lekker laten gaan. Toe aan iets nieuws en wil je nog meer van dit prachtige eiland ontdekken? Huur een fiets, scooter of auto en ga op zoek naar de mooiste strandjes, authentiekste dorpjes en de bijzonderste archeologische monumenten. Plezier gegarandeerd!

Vanaf

 556

Aldiola Country Resort

Hoe mooi het eiland Sardinië ook is, een fietstocht midden op de dag in juli, dat moet je dus niet doen. Mezelf vervloekend dat ik zo eigenwijs geweest was, zwierf ik over de Sardijnse wegen. Mijn water was op, m'n eten idem dito, en ik had al een uur niemand meer gezien. Ik begon me zorgen te maken.

Tot ik voorbij een bocht - als een oase in de woestijn, zo'n dorst had ik gekregen - ineens een paar huisjes op de heuvel zag. Toen ik verder keek zag ik een betoverend meer. Was ik nu aan het dromen? Al gauw kwam een vriendelijk ogende heer op me af gelopen. Hij keek mij en m'n oververhitte hoofd bezorgd aan en gebaarde me mee te komen. Eerst zitten, glaasje water erbij, en dan zouden we wel kennismaken. Wat was ik hem dankbaar. Nadat de eerste dorst gelest was, stelde hij zich voor als Giovanni, eigenaar van hotel Aldiola. De huisjes die ik had gezien, zijn de 'kamers' van het hotel. Als architect was Giovanni altijd bezig met het verwezenlijken van andermans dromen. Met de bouw van Aldiola was zijn eigen lang gekoesterde droom werkelijkheid geworden. Een oase van rust tussen de olijf -en kurkbomen met misschien wel het mooiste uitzicht van Sardinie.

Na twee liter water later was mijn dorst wel gelest, maar mijn trek was er niet minder op geworden… Nog voor ik iets kon zeggen nam Giovanni me al mee. Het mooiste van Aldiola had ik namelijk nog te goed. Dat was namelijk te vinden in het restaurant. Of om precies te zijn, op de veranda van het restaurant. Met een bord dampende verse pasta voor me, met eindeloos mooi uitzicht op het lago di Liscia en geen ander geluid dan zo nu en dan een voorbijvliegende vogel, voelde ik enorme bewondering voor Giovanni. Ik denk omdat hij vanuit het niets zo´n mooi hotel had opgebouwd.

Vanaf

 779