Voor iedereen een geschikt reisaanbod!

Altijd het beste aanbod

Veilig boeken bij betrouwbare partners

Fior di Sardegna

Fior di Sardegna

Prijzen vergelijken

Fior di Sardegna is te boeken bij:

Bekijk deals vanaf  404

Relevante pagina's voor jou

Bekijk ook deze aanbiedingen

Finca Las Laderas

Soort:

Bijna 10 jaar geleden werd de Duitse Elke Sellmann hoteldebotel verliefd. Verliefd op Lanzarote, op haar man en schilder Juan die ze daar ontmoette én verliefd op een bouwval dat midden in het fascinerende lavalandschap van het eiland lag. En nu ik zelf in hun Finca Las Laderas op Lanzarote ben geweest, begrijp ik wel waarom!

Tijdens de jaren van de verbouwing zagen Elke en Juan hoe de ruïne van de oude boerderij die ze samen kochten, langzaam maar zeker veranderde in hun thuis. En niet alleen dat van henzelf, maar ook dat van hun gasten. In de finca bouwden ze namelijk ook mooie appartementen voor rustzoekers zoals ik. Daarbij lieten ze zoveel mogelijk details van de authentieke boerderij in tact. Ook de schilderwerken van Juan zijn in de appartmenten te bewonderen. Elke wees me in mijn appartementje zelfs op de steen waaraan ooit de ezel werd vastgebonden! Tegenwoordig bestaat de finca uit vijf appartementen en wonen Elke en Juan hier zelf niet meer. Wel zijn ze nog elke dag te vinden in en rondom dit prachtige verblijf.

Overal voel je het onbegrensde doorzettingsvermogen en de grote hoeveelheid liefde die Juan en Elke hebben gestoken in de verwezenlijking van hun droom. En toen ik eenmaal met een schaaltje olijven en een koud drankje aan het zwembad zat en het zwarte zand en de spierwitte finca zag glinsteren in het zonlicht, werd ik ook verliefd. Tot over mijn oren op Finca Las Laderas.

Vanaf

 618

ROBINSON KHAO LAK

Soort:
In dit hotel kun je heerlijk ontspannen, maar ook zeker in actie komen kajakken, paddling, tennis, boogschieten, volleybal. Hier heb je plezier met het hele gezin. Wat ook fijn is, is de Roby club, zij vermaken de kids de hele dag door.

Vanaf

 1.110

Avena Resort & Spa Hotel

Soort:
Dit hotel in bruisend Alanya is dé plek voor ontspanning en zon. Je slaapt in ruime, lichte kamers waar je je meteen thuis voelt. Geniet van de tropische tuin, het grote zwembad of het privéstrand op loopafstand. Na een dag vol indrukken wacht het spacentrum met verwennerij, en in het restaurant proef je verrassende gerechten van over de hele wereld. Het vriendelijke team staat altijd voor je klaar. Huur een fiets en ontdek Alanya op je eigen tempo. Hier wordt vakantie écht genieten en ontspannen.

Vanaf

 682

DIT Evrika Beach Club

Soort:
Elke dag roetsjen van de glijbanen. Keuze uit diverse restaurants met elk een andere keuken. Wordt het vandaag Italiaans of Aziatisch? Kamers die geschikt zijn voor families. Wandelen over de boulevard van Sunny Beach. Dit zijn een paar pluspunten van DIT Evrika Beach Club. Ga jij ze allemaal ontdekken?

Vanaf

 1.101