Voor iedereen een geschikt reisaanbod!

Altijd het beste aanbod

Veilig boeken bij betrouwbare partners

Hotel Blue Dolphin

🇬🇷Griekenland
Metamorfosi Sithonia
hotel
Halfpension
Aan de prachtige baai Toroneos ligt het charmante familiehotel Hotel Blue Dolphin. Binnen een mum van tijd sta je met je voeten in het warme zand en kun je een duik nemen in de helder blauwe zee. Het dorpje Metamorfosi is na een heuvelachtige wandeling van ongeveer 30 minuten te bereiken. Ben je niet zo van het wandelen? Dan is een auto huren misschien een leuk idee om de omgeving te verkennen.

De hotelkamers liggen verspreid over gebouwen in de schitterende tuin. Tussen de kleurrijke bloemen en palmbomen liggen de speeltuin, het basketbalveld en staan er tafels en bankjes om in alle rust van al het moois om je heen te genieten. In deze wonderschone omgeving is het heerlijk om te relaxen, maar lekker actief bezig zijn kan ook. Het animatieteam organiseert activiteiten en om vervolgens weer helemaal tot rust te komen kun je het wellnesscenter in duiken.

Hotel Blue Dolphin is te boeken bij:

Prijzen vergelijken

7 mei 2026, 8 dgn
Amsterdam
 560

Bekijk ook deze aanbiedingen

Sunflower

Soort:
Verblijven in een aangename accommodatie in Side? Aparthotel Sunflower is een comfortabel 2-sterren aparthotel, perfect voor een fijne vakantie. Ruim 327 reizigers beoordelen Aparthotel Sunflower gemiddeld met een 8. Meer weten? Bekijk dan nu de foto's en beoordelingen van Aparthotel Sunflower, voor meer informatie! Ben jij toe aan een heerlijke vakantie in Turkije? Boek jouw vakantie naar Aparthotel Sunflower vandaag nog!

Vanaf

 279

Der Grune Baum

Soort:
In het mooie Tirol vind je het karakteristieke plaatsje Ehrwald. En daar staat hotel Der Grune Baum. Overnacht in moderne kamers en geniet 's ochtends van een lekker ontbijt in het restaurant. Wandel daarna de tuin in en kijk uit op het ruige berglandschap. De perfecte plek om neer te strijken op een ligbed op het gazon. Of ontspan je liever in de wellness? Geniet van de warme temperaturen in de sauna. Dat is nog eens een relaxte vakantie. En geen gedoe met boodschappen, want het diner wordt gewoon geserveerd in het restaurant van Der Grune Baum.

Vanaf

 556

Duas Nacoes

Soort:
Duas Naçoes is een budgethotel met een super centrale ligging. Ideaal voor diegenen die niet veel waarde hechten aan kwaliteit, maar wel voor een scherpe prijs op een toplocatie willen verblijven. Het hotel ligt midden in het levendige hart van de stad, de wijk Baixa. Dat wordt dus ongestoord slenteren langs winkels en terrassen over de gemozaïekte straten van deze levendige wijk. De combinatie van kleine boetiekjes en modeketens met internationale allure heeft ook op de inwoners van Lissabon grote aantrekkingskracht. Vanuit het hotel zijn alle bezienswaardigheden die je tijdens een stedentrip wilt afvinken te voet bereikbaar. Of je nu belandt op Praça Rossio, Praça Cómercio of Praça da Fiqueira, struinend door de stad vind je vanzelf een Portugees paradijsje.

Vanaf

 297