Voor iedereen een geschikt reisaanbod!

Altijd het beste aanbod

Veilig boeken bij betrouwbare partners

Mounty Island

Mounty Island

“Zullen we ons onderdompelen in het traditionele leven op Lefkas?” Manos kijkt me lachend aan. Daar zeg ik geen nee tegen! Zodra we aankomen bij het dorpsplein van Karia snuif ik de geur van verse oregano op. Dit is de geur van Lefkas! “Wij gebruiken oregano in heel veel gerechten. We zijn zelfs zo dol op de smaak, dat wij hier in het dorp elk jaar een feest vieren om dit kruid te eren.”

Lachend dwaal ik over het plein. Al gauw komt Manos terug met heerlijk vers brood, besprenkeld met olijfolie, zout, oregano, tomaatjes en feta. Ik proef meteen de lokale smaken en ik voel dezelfde blijdschap die mij eerder vandaag overviel toen Manos mij mijn logeeradresje liet zien. Meteen dwalen mijn gedachten af naar Mounty Island. Nadat we een slingerend weggetje door de bergen hadden gevolgd kwamen we aan bij één van de mooiste villa’s die ik ooit heb gezien. Ik keek mijn ogen uit: de villa is authentiek ingericht met lichte kleuren zodat de rust overheerst. Vanuit de tuin met privézwembad keek ik uit over de helderblauwe baai.

“Eliza?” Manos haalt me uit mijn dagdroom. “Wil je wat van deze wijn proeven?” Met een glimlach stem ik in. Wat voel ik me gelukkig!

Prijzen vergelijken

Mounty Island is te boeken bij:

Bekijk deals vanaf  983

Relevante pagina's voor jou

Bekijk ook deze aanbiedingen

Volga

Soort:
In het levendige Calella ligt het 4-sterren Volga. Dankzij de centrale ligging wandel je zo naar het strand én de gezellige boulevard. Start de dag met een uitgebreid ontbijtbuffet, ontdek daarna de sfeervolle winkelstraatjes of geniet van een relaxte middag aan zee. Hotel Volga beschikt over een eigen strandclub aan het zandstrand van Calella, waar je als gast een parasol, ligstoel of handdoek huurt. Blijf je liever bij het hotel? Neem een frisse duik in het zwembad of plof neer op een ligbed op het zonneterras. ’s Avonds geniet je van een heerlijk diner in het restaurant of ga je op ontdekkingstocht langs de lokale eettentjes. Boek je in de zomermaanden, dan is er ook animatie voor extra gezelligheid. Ben je toe aan zon, ontspanning én comfort? Boek je vakantie bij Hotel Volga met D-reizen!

Vanaf

 278

Aguas Salinas

Soort:
Verblijven in een aangename accommodatie in San Pedro Del Pinatar? Appartement Aguas Salinas is een comfortabel 3-sterren appartement, perfect voor een fijne vakantie. Ruim 703 reizigers beoordelen Appartement Aguas Salinas gemiddeld met een 7. Meer weten? Bekijk dan nu de foto's en beoordelingen van Appartement Aguas Salinas, voor meer informatie! Ben jij toe aan een heerlijke vakantie in Spanje? Boek jouw vakantie naar Appartement Aguas Salinas vandaag nog!

Vanaf

 257

Aria Resort

Soort:
Pal aan zee en toch in de stad ligt Aria Resort, een prachtig resort met zoveel mogelijkheden om van je vakantie een onvergetelijke droomvakantie te maken. Een schitterend privéstrand, een ideale pier met ligbedjes en voor de kids een speeltuin, glijbanen en een animatieteam. Nu de kinderen toch vermaakt worden, wat dacht je van een bezoekje aan de verkwikkende spa van het hotel? Lekker de sauna in of een turks stoombad, of een ontspannende massagebehandeling? Heerlijk losgemasseerd te worden en wegdommelen bij de indoor zwembad. Daarna even aan de wandel en een heerlijke cocktail met uitzicht over de zee. Lekker toch? Of lekker actief op het strand: volleyballen of zwemmen en daarna door naar je uitnodigende ligbed, want daar kwam je voor: vakantie!

Vanaf

 743