Voor iedereen een geschikt reisaanbod!

Altijd het beste aanbod

Veilig boeken bij betrouwbare partners

Golmar Beach

Prijzen vergelijken

Golmar Beach is te boeken bij:

Bekijk deals vanaf  483

Relevante pagina's voor jou

Bekijk ook deze aanbiedingen

The Residence

Op zoek naar een luxe verblijf aan de Adriatische kust? Appartement The Residence in het schilderachtige Podstrana, omgeven door geurige dennenbossen en op slechts een korte wandeling van het strand, biedt de perfecte uitvalsbasis voor jouw vakantie. Dit 4-sterrenverblijf beschikt over elegant ingerichte suites en appartementen met uitzicht op de weelderige tuin of de betoverende zee. Elke accommodatie is voorzien van moderne gemakken zoals airconditioning, een minibar en faciliteiten voor het zetten van thee en koffie. Ontdek de lokale Dalmatische specialiteiten in de nabijgelegen restaurants of bezoek het historische Split, op slechts 8 kilometer afstand. Ervaar de perfecte mix van comfort en natuur bij Appartement The Residence. Boek vandaag nog en geniet van een onvergetelijk verblijf!

Vanaf

 470

Farol Hotel

Bom dia! Ik logeer in het bijzondere Farol Hotel aan de rand van de prachtige kliffen van Cascais. Dit 19e-eeuws herenhuis is omgebouwd tot een luxe hotel dat vroeger eigendom was van een heuse graaf. Het resultaat: een inspirerende combinatie van oud en nieuw met eclectische inrichting én een inspiratie voor veel kunstenaars en kunstliefhebbers. Hier houd ik het wel even uit.

Het weelderige groen van de tuinen en de verfijnde inrichting van het hotel zorgen voor een betoverende sfeer die mijn zintuigen prikkelen. Mijn hotelkamer is, net als het hotel, stijlvol en ruim ingericht. Ik koos voor een kamer met zeezicht en ik kijk uit over de prachtige oceaan. Op het royale terras bij het zwembad staan heerlijke ligbedden met dikke kussens: dé perfecte plek om te ontspannen als je het mij vraagt. Zin in een tour met de auto? Bezoek dan zeker het gezellige centrum van Cascais met haar mooie jachthaven. Ook ben je binnen een half uurtje rijden al in de hoofdstad Lissabon, één van mijn favoriete steden in Portugal.

Vanaf

 844