Voor iedereen een geschikt reisaanbod!

Altijd het beste aanbod

Veilig boeken bij betrouwbare partners

Fergus Style Punta Arabi

🇪🇸Spanje
Es Canar
hotel
Halfpension

FERGUS Style Punta Arabi ligt op een schitterende locatie aan zee, waardoor je op meerdere plekken een mooi uitzicht hebt. Er is een fijn terras, waar je heerlijk kunt genieten van het warme zonnetje. Het zwembad biedt de nodige verkoeling tussen het zonnen door.

Iedere woensdag staat de hippiemarkt op het terrein van het hotel. Handig als je altijd al nieuwsgierig was naar deze markt. Ga je graag naar het strand? Na een klein stukje wandelen sta je al met je voeten in het zand, en kun je je handdoekje op een bedje neerleggen, heerlijk! Om samen te proosten op de vakantie zijn er diverse bars en voor de lekkere trek ga je naar een van de restaurants.

Fergus Style Punta Arabi is te boeken bij:

Prijzen vergelijken

6 oktober 2026, 8 dgn
Brussel
 781

Bekijk ook deze aanbiedingen

Nettuno

Soort:
Zodra je aankomt, voelt het meteen als vakantie. Op korte afstand van het meer verblijf je in een comfortabel appartement of een fijne kamer, met alle vrijheid die daarbij hoort. Trek je slippers aan, steek de straat over en maak een ontspannen wandeling langs het meer richting de sfeervolle haven en het historische centrum. Overdag nodigt het zwembad in de groene tuin uit voor verkoeling en een moment van pure ontspanning. Daarna is het heerlijk neerstrijken op het terras. Liever actief bezig, dan biedt de omgeving volop mogelijkheden. Flaneer langs de promenade, zoek het water op om te zwemmen, huur een kano of kies voor een van de andere watersportactiviteiten. Een verblijf dat helemaal in het teken staat van ontspannen genieten.

Vanaf

 375

Regent Porto Montenegro

Soort:
Verblijven in een aangename accommodatie in Tivat? Hotel Regent Porto Montenegro is een luxe 5-sterren hotel, perfect voor een fijne vakantie. Ruim 261 reizigers beoordelen Hotel Regent Porto Montenegro gemiddeld met een 10. Meer weten? Bekijk dan nu de foto's en beoordelingen van Hotel Regent Porto Montenegro, voor meer informatie! Ben jij toe aan een heerlijke vakantie in Montenegro? Boek jouw vakantie naar Hotel Regent Porto Montenegro vandaag nog!

Vanaf

 729

Appartementen Guadiana

Soort:
Als je tijdens je vakantie Monte Gordo wilt gaan ontdekken, dan is Appartementen Guadiana een aanrader! Je verblijft hier in eenvoudige maar nette appartementen met een schitterend zij- of frontaal zeezicht. De appartementen zijn ideaal gelegen, want vanuit hier sta je zo op het strand en in het centrum, én de appartementen liggen direct aan de boulevard wat voor veel levendigheid zorgt. Daarbij is het de ideale locatie om uitstapjes te maken of om te gaan fietsen in de bijzondere omgeving van Monte Gordo. Ontdek wat deze gezellige badplaats allemaal te bieden heeft met haar vele cafeetjes, restaurants, winkels en uiteraard mooie stranden.

Vanaf

 327

Appartementen Villa Diktynna

Secrets Appartementen Villa Diktynna bevat alle ingrediënten om helemaal tot rust te komen. Tegen de witte, typisch Griekse appartementen kruipt een schitterende bougainville en er staan talloze bloempotten met vrolijk gekleurde bloemen. Vanuit sommige appartementen en verschillende plekken bij de accommodatie heb je een schitterend uitzicht over zee. Na zo'n tien minuten lopen kun je al een duik in dat helderblauwe zeewater nemen.

Overdag is dit rustige plekje heerlijk om te relaxen. Bijvoorbeeld aan het zwembad, bij de sfeervolle bar of op je eigen balkonnetje bij het appartement. 's Avonds, met de verlichting aan verandert het in een betoverend mooie setting. Het dorpje Koutouloufari is een gezellig klein dorpje met smalle straatjes waar je verschillende restaurants en barretjes vindt. Voor nog meer keuze kun je naar het centrum van Chersonissos gaan, dat op ongeveer één kilometer afstand ligt.

Kreta is één van de grootste eilanden van Griekenland, met een auto kun je verschillende delen van het eiland bezoeken, zoals bijvoorbeeld het zuiden. Het zuiden van het eiland is veel grilliger en ruiger dan het noorden. Je vindt hier steile rotspartijen, kliffen, kleine pittoreske en stille (berg)dorpjes. Af en toe kom je langs verlaten pleintjes met een kerk of waar net een dorpsfeest aan de gang is. Via slingerende bergweggetjes bereik je het dorpje Lentas, een klein dorp aan de Libische Zee waar voornamelijk backpackers komen.

Vanaf

 409