Voor iedereen een geschikt reisaanbod!

Altijd het beste aanbod

Veilig boeken bij betrouwbare partners

Hotel Agua Azul

Hotel Agua Azul

Agua Azul is een eigentijds All Inclusive hotel centraal gelegen in Benidorm. Het hotel ligt relatief rustig, met alle faciliteiten die Benidorm te bieden heeft letterlijk om de hoek. Of je nu gaat voor de typisch Spaanse tapasbarretjes en vele winkels in het gezellige oude centrum, een Hollandse bar in de wijk Levante of voor het lange zandstrand; in Agua Azul zit je aan het juiste adres! Moderne kamers, een heerlijk zwembad en goede All Inclusive formule met een prima prijs/kwaliteitsverhouding maken dit hotel een uitstekende keuze voor een zorgeloze zonvakantie!

Prijzen vergelijken

Hotel Agua Azul is te boeken bij:

Bekijk deals vanaf  652

Relevante pagina's voor jou

Bekijk ook deze aanbiedingen

Culture Villa Capodimonte

Land:
Ben je op zoek naar een rustig verblijf met panoramisch uitzicht over Napels? Het 4-sterren Culture Hotel Villa Capodimonte, gelegen op de groene heuvel van Capodimonte, biedt een unieke ervaring. Omgeven door weelderige mediterrane tuinen en op slechts enkele minuten lopen van het Nationaal Museum van Capodimonte, combineert dit hotel natuur en cultuur. Geniet van ruime kamers met airconditioning en begin je dag met een ontbijt op het terras met uitzicht op de Golf van Napels. Ontdek de charme van Napels vanuit het serene Culture Hotel Villa Capodimonte!

Vanaf

 257

La Bobadilla

Land:

Via een pittoreske weg kom ik aan bij La Bobadilla. Deze voormalige finca ligt echt midden in het hart van Andalusië. Mijn verblijf is in de vorm van een Andalusisch dorpje en dat maakt het voor mij het perfecte adresje om te verblijven. Als ik over het knalgroene landgoed slenter, dan word ik getrakteerd op vele olijfbomen, ontelbaar veel eiken en een schitterend, groot zwembad. Daar ga ik straks een heerlijke duik in nemen, om daarna een uurtje uit te rusten in het zonnetje. Morgen ga ik ecologische kaviaar proeven in Riofrio en naar het reservoir van Iznajar, waar ik het prachtige uitzicht in me ga opnemen.

La Bobadilla opende haar deuren in 1986 en hanteert nu het Slow Travelling principe. Ontspannen en gezondheid staan hier voorop. Geniet van een rustgevende kookles en prikkel je smaakpapillen tijdens de olijfolie-, wijn- of kaasproeverij. Of kies je liever voor slowtravelactiviteiten als Qigong en Nordic walking? Bovendien proef je in de lokale gerechten van Michelin sterren chef Pablo Gonzalez, dat deze met liefde voor de Andalusische keuken én met seizoensproducten zijn bereid. Nog meer genieten van Andalusië kan in de fantastische steden Granada, Cordoba en Malaga, op ongeveer een uur rijden. Bij terugkomst kun je daarna weer tot rust komen in de fijne tuin met een verkoelend drankje.

 

Vanaf

 1.423