Voor iedereen een geschikt reisaanbod!

Altijd het beste aanbod

Veilig boeken bij betrouwbare partners

ROBINSON Club Djerba Bahiya

ROBINSON Club Djerba Bahiya

Het 4-sterrenhotel is de perfecte bestemming voor jouw trip naar Midoun! Het heeft alles wat de luxe vakantieliefhebber wensen kan. Een compleet all-inclusive arrangement met in het hotel diverse spetterende zwembaden. Een ruim opgezet hotelstrand en een fantastisch beachrestaurant om je zonovergoten dagen te voorzien van smaakvolste maaltijden. Of je kiest voor de ruime keuzes uit het buffetrestaurant. Zet vervolgens die verzamelde calorieën aan het werk en doe bijvoorbeeld mee aan de groepfitness! Of ga een balletje slaan op de tennisbaan! Het hotel biedt een tal van leuke sportieve activiteiten, die je dagen van ontspanning afwisselen met de juiste dosis actie! Laat je ook vermaken door het animatieteam; dat zowel overdag als ’s avonds er alles aan doet om jou en je gezin te vermaken! Het is adembenemend mooi hier en alles ademt een zalig vakantiegevoel. Plan snel jouw week naar Robinson Club Djerba Bahiya!

Prijzen vergelijken

ROBINSON Club Djerba Bahiya is te boeken bij:

Bekijk deals vanaf 915.00

Relevante pagina's voor jou

Bekijk ook deze aanbiedingen

Ereza Los Hibiscos

Ereza Los Hibiscos is een geliefd complex met name door de perfecte ligging dicht bij het strand en op steenworp afstand van het gezellige centrum en de boulevard van Puerto del Carmen. Alle appartementen zijn trapsgewijs gebouwd waardoor u vanaf de bovenste verdiepingen een prachtig uitzicht heeft op zee. Mede door de prijs-kwaliteitverhouding en het All Inclusive concept een echte aanrader voor een onbezorgde vakantie! Ervaar het zelf in Ereza Los Hibiscos!

Vanaf

637.00

31 Blue Ionian Villas

Liggend aan mijn privézwembad voel ik mij de koning te rijk! De 31 Blue Ionian Villas hebben dan ook een unieke ligging. Doordat je boven op een heuvel zit, geniet ik iedere dag van een panoramisch uitzicht op de stad Lefkada, de jachthaven en het Gira-strand.

De luxe 31 Blue Ionian Villas liggen in het noorden van het Griekse eiland Lefkas. Dat eigenaren Dimitros en Anastais een goede smaak hebben, zie je meteen. Kijk maar naar de mooie materialen, het frisse kleurgebruik en de comfortabele meubels. Hier ga je een ontspannen vakantie tegemoet. Het zwembad met daaromheen de ligbedden is de ideale plek om een hele middag te zonnebaden, maar je moet ook zeker de omgeving ontdekken. De spierwitte stranden met de azuurblauwe zee zijn het bezoeken meer dan waard!

Vanaf

1,624.00