Voor iedereen een geschikt reisaanbod!

Altijd het beste aanbod

Veilig boeken bij betrouwbare partners

Fly & Go Myrtis Hotel

Fly & Go Myrtis Hotel

Waarom een Fly & Go vakantie? * Gemak voorop: pakketreis met vlucht + deze accommodatie + huurauto * De verzekering voor je auto is geregeld * Vrijheid en avontuur: ontdek in je eigen tempo je vakantiebestemming Alvast sfeer proeven? Lees snel onze insidertips (https://www.corendon.nl/inspiratie/geo/kreta/) Myrtis Hotel ligt in het leuke Plakias, een oud vissersdorp met tavernes waar heerlijke gerechten worden geserveerd. Myrtis Hotel is een prima uitvalsbasis om met je huurauto het eiland te verkennen of om lekker tot rust te komen bij het zwembad of op het strand. Dit natuurlijk tegen te scherpste prijs.

Prijzen vergelijken

Fly & Go Myrtis Hotel is te boeken bij:

Bekijk deals vanaf  534

Relevante pagina's voor jou

Bekijk ook deze aanbiedingen

Gat Rossio

Soort:
Verblijven in een aangename accommodatie in Lissabon? Hotel Gat Rossio is een comfortabel 3-sterren hotel, perfect voor een fijne vakantie. Ruim 9008 reizigers beoordelen Hotel Gat Rossio gemiddeld met een 9. Meer weten? Bekijk dan nu de foto's en beoordelingen van Hotel Gat Rossio, voor meer informatie! Ben jij toe aan een heerlijke vakantie in Portugal? Boek jouw vakantie naar Hotel Gat Rossio vandaag nog!

Vanaf

 202

Hotel Porto Galini Seaside Resort & Spa

Hotel Porto Galini Seaside Resort & Spa is een gezellig en gastvriendelijk hotel gebouwd in typisch Griekse stijl. Het hotel is omgeven door een tuin die rijk is aan olijfbomen. Het privéstrand ligt praktisch voor de deur met ligbedden en parasols. Voor een beetje ontspanning kun je terecht in het wellnesscenter (tegen betaling) met onder andere een sauna en jacuzzi.

Vanaf

 822

Hotel Manos

Het pittoreske Hotel Manos is rustig en ideaal gelegen. Het ligt dicht bij het zandstrand en de gezellige haven van Naoussa met zijn witte kubusvormige huizen. Langs de kustlijn zitten veel leuke restaurantjes en winkeltjes, je bent je hier in de omgeving dus uren zoet. Plons bij het hotel lekker in het zwembad en trek een paar baantjes. Daarna kun je bij de bar even een verkoelend drankje of smakelijke snack halen.

Het hotel heeft een typische Cycladische architectuur en de sfeervolle kamers zijn comfortabel ingericht en van alle gemakken voorzien. De meeste kamers hebben een balkon of terras met uitzicht op het zwembad of de tuin. De omliggende tuin met palmbomen, kleurrijke bougainville-bomen en de klimplanten biedt een oase van verkoeling. Zo heb je ook meer privacy en kun je echt genieten van een momentje samen. Het personeel zorgt er met de typerende Griekse gastvrijheid voor dat het jou aan niets ontbreekt. Ze helpen graag mee, door bijvoorbeeld tips geven, het beste van je vakantie te maken.

Vanaf

 728