Voor iedereen een geschikt reisaanbod!

Altijd het beste aanbod

Veilig boeken bij betrouwbare partners

Fergus Style Palma Nova

Fergus Style Palma Nova

Wil je echt even lekker ontspannen tijdens jouw welverdiende vakantie? Dan is dit hotel echt een topper! Fergus Style Palma Nova (voorheen Fergus Bahia Palma Nova) is kleinschalig 4-sterren hotel en de ideale plek om te genieten van je vakantie. Geniet van het strand voor de deur, luier lekker aan het zwembad of relax in de sauna. Wordt het toch iets te rustig? Dan zoek je de gezelligheid op in de directe omgeving van het hotel bij verschillende winkels, bars en restaurants. Daarnaast is het hotel direct gelegen aan een boulevard van ruim 10 kilometer lang, perfect voor een avondwandeling tijdens zonsondergang. In één woord genieten, dus boek snel jouw heerlijke vakantie!

Prijzen vergelijken

Fergus Style Palma Nova is te boeken bij:

Bekijk deals vanaf  551

Relevante pagina's voor jou

Bekijk ook deze aanbiedingen

Sercotel Tribuna Malaga

Ben je op zoek naar een comfortabel verblijf in het historische hart van Málaga? Het 3-sterrenhotel Sercotel Tribuna Málaga biedt de perfecte uitvalsbasis voor jouw stedentrip. Gelegen tegenover de beroemde Tribuna de los Pobres, waar de paasvieringen van de stad plaatsvinden, dompel je jezelf onder in de lokale cultuur. Op slechts 10 minuten lopen vind je de imposante kathedraal van Málaga en het Picasso Museum. Begin je dag met een heerlijk ontbijtbuffet en geniet van de nabijheid van talloze winkels, restaurants en markten. Ontdek de charme van Málaga vanuit Sercotel Tribuna Málaga. Boek nu je verblijf bij D-reizen en beleef het zelf!

Vanaf

 211

Avos Appartementen

Avos Appartementen is een eenvoudig appartementencomplex met een ideale ligging en in het centrum van Marmaris. Overdag kun je heerlijk luieren bij het zwembad of op het strand en in de avond kun je de gezellige drukte van Marmaris opzoeken. Maar Avos Appartementen is ook een ideale uitvalsbasis om de omgeving te verkennen.

Vanaf

 468

Grand Kaptan

Grand Kaptan is een mooi hotel dat al vele jaren een vast onderdeel van ons hotelaanbod is. Het centrum van Alanya vind je op ongeveer 4 kilometer. Het hotel biedt vele faciliteiten voor zowel kinderen als volwassenen, en via de tunnel onder de hoofdweg loop je binnen een paar minuten naar het mooie strand. Ook is er een groot zwembad en in de groene tuin is altijd wel een plekje in de schaduw te vinden. Wil je shoppen? Met de gratis shuttleservice sta je zo in het centrum van Alanya. Grand Kaptan is een aanrader voor koppels en gezinnen die vakantie willen vieren in Alanya.

Vanaf

 552

Quinta Sao Miguel de Arcos

Het is een stralende dag vandaag en een zacht briesje waait door mijn haar. Deze ochtend ben ik in de gezellige en levendige stad Porto. Wat zal ik eens gaan doen? Vol bewondering loop ik door de historische stad en ik kijk mijn ogen uit. Dan schiet me iets te binnen, want een goede vriendin heeft mij verteld dat de wijk Ribeira echt een aanrader is. Ik besluit die kant op te lopen.

Even later zit ik op een gezellig terrasje te genieten van een portie bacalhau-kroketjes, een typisch Portugees gerechtje. En inderdaad: met zijn gekleurde huisjes, speelse balkons en met als kers op de taart een prachtig uitzicht op de Douro-rivier is de wijk Ribeira echt een plaatje! Ik geniet van het zonnetje en sluit heel even mijn ogen. Paar minuten later hoor ik de kerkklokken luiden en ik kijk op mijn horloge. Ik schrik van de tijd, want ik heb om 13:00 afgesproken met Antonio de eigenaar van een authentieke quinta. Gelukkig is het niet ver rijden!

Een uur later kom ik aan bij de sierlijke hoofdingang op een pleintje met een prachtige kerk. Ik loop samen met Antonio over het terrein van Quinta Sao Miguel de Arcos. Dit vakantieadresje wordt omringd door een natuurlijke en rustige omgeving. Antonio vertelt me over de geschiedenis van dit authentieke plekje. De boerderij staat hier al sinds de 18e eeuw en is al jarenlang in het bezit van zijn familie. We nemen plaats bij het zwembad en het landschap trekt mijn aandacht. Noord-Portugal doet zijn naam echt eer aan, want het is hier zo mooi groen. Dan staat Antonio op en loopt naar binnen. Al snel komt hij terug met twee glaasjes portwijn en hij reikt mij een glas aan. “ Op het goede leven Eliza!” zegt hij terwijl we proosten. Ik neem een slok en proef het authentieke Portugal!

Vanaf

 505