Voor iedereen een geschikt reisaanbod!

Altijd het beste aanbod

Veilig boeken bij betrouwbare partners

Dom Jose Beach Hotel

Dom Jose Beach Hotel

Dom Jose Beach Hotel heeft een perfecte ligging, in Quarteira, aan de boulevard en vlak bij het strand. Via de boulevard wandel je zo naar diverse restaurants en winkels. Geniet in het restaurant van je maaltijd op het terras met uitzicht op zee of van de zon aan het zwembad. In Dom Jose Beach Hotel zul je genieten van een heerlijk ontspannen vakantie.

Prijzen vergelijken

Dom Jose Beach Hotel is te boeken bij:

Bekijk deals vanaf  706

Relevante pagina's voor jou

Bekijk ook deze aanbiedingen

Spice Hotel & Spa

Land: ,
Het luxe Spice Hotel & Spa ligt direct aan het strand en op korte afstand van Belek. Het hotel is gebouwd in Oosterse stijl en biedt voor ieder wat wils. Zo is er een Spa Center, een aquapark, diverse restaurants, een miniclub voor de kinderen en tal van sportactiviteiten. Spice Hotel & Spa heet je welkom in de mysterieuze wereld waar je met het hele gezin zult genieten van je welverdiende vakantie.

Vanaf

 549

Nirvana Cosmopolitan

Land: ,
Plezier en vertier voor jong en oud staan centraal tijdens je verblijf in Nirvana Cosmopolitan! In dit prachtige 5-sterrenhotel zul je helemaal niets te kort komen. Neem een duik in 1 van de zwembaden of zet voet op het strand van Lara. De kinderen hebben de grootste lol bij de waterglijbanen, het golfslagbad of de miniclub. Het enige dat jij nog hoeft te doen is genieten!

Vanaf

 710

Villas Coral Deluxe

Het ruwe vulkanische landschap van Lanzarote vind ik magisch. Het is een prachtige creatie van de natuur. De stranden zijn minstens zo mooi als het ruige landschap. Eén van mijn favoriete stranden op het eiland is Playa Blanca. Ik voel het zachte witte zand aan mijn voeten. Vandaag ga ik langs bij een nieuwe ontdekking vlakbij het witte strand: Villas Coral Deluxe.

Nadat ik een frisse duik heb genomen in het zoute zeewater, besluit ik mijn villa op te zoeken. In de verte zie ik het gebouwtje al blinken in de zon. De witte villa ziet er aantrekkelijk uit. Mijn oog valt al snel op het heerlijke helderblauwe privézwembad en de comfortabele ligstoelen die daar omheen staan. Ik weet meteen wat ik zo ga doen!

Van binnen is de villa net zo luxe als van buiten. De vloer is bedekt met verkoelende tegels en de inrichting is huiselijk en luxe. Als ik de villa bekeken heb, besluit ik me te settelen met een goed glas wijn op één van de strandstoelen. Ontspannen kijk ik uit over het landschap, de zee en in de verte Fuerteventura. Ik neem een slok van mijn wijn en droom nog even verder, het is hier goed toeven.

Vanaf

 844