Voor iedereen een geschikt reisaanbod!

Altijd het beste aanbod

Veilig boeken bij betrouwbare partners

Anemona Beach

In het schilderachtige plaatsje Argassi ligt het relaxte Anemona Beach. Dit ideale familiehotel is uiterst geschikt als je toe bent aan een ontspannen vakantie. Het strand ligt op loopafstand en het gezellige centrum is ook niet ver weg. Geniet van een heerlijke vakantie onder de Griekse zon! TIP: boek deze vakantie als Fly & Go * Gemak voorop: pakketreis met vlucht + deze accommodatie + huurauto * De verzekering voor je auto is geregeld * Vrijheid en avontuur: ontdek in je eigen tempo je vakantiebestemming Bekijk deze Fly & Go vakantie ()

Prijzen vergelijken

Anemona Beach is te boeken bij:

Bekijk deals vanaf  449

Relevante pagina's voor jou

Bekijk ook deze aanbiedingen

Hotel Mitsis Norida Beach

Hotel Mitsis Norida Beach is een uitstekend ultra all inclusive hotel op het zonnige eiland Kos en maakt deel uit van de prijswinnende Mitsis keten. Alle ingrediënten voor een perfecte vakantie zijn hier aanwezig. Het populaire familiehotel zal aan al je moderne wensen voldoen.

Wandelend door de groene tuin en net voor het zwembad liggen de meeste comfortabele kamers van Hotel Mitsis Norida Beach. Dat is nog eens lekker, want vanuit je kamer zit je dus zo aan de rand van het zwembad. Of op je ligbedje, als je zin hebt om aan een zomers kleurtje te werken. Er is ook een zwembad met leuke glijbanen, waar de kinderen zich de gehele dag kunnen vermaken. Als je een klein stukje door loopt sta je bijna onopgemerkt met je voeten in het zand.

Het fijne van de Mitsis hotels is dat er zoveel is te doen, dat je hier nergens aan hoeft te denken. Zo is het ultra all inclusive programma hier een goed voorbeeld van, waarbij je de keuze hebt uit meerdere restaurants. Zoals de à la carte restaurants, met de ruime keuze aan gerechten zullen die aan je culinaire verwachtingen voldoen. En een drankje bestellen kan hier ook aan een bar naar keuze. Zoek je eigen favoriete plekje uit als er een leuke animatieshow wordt gegeven: ze maken er gegarandeerd (weer) een mooie avond van.

Vanaf

 859

SENTIDO Reef Oasis Resort

Verblijven in een aangename accommodatie in Sharm El Sheikh? Hotel SENTIDO Reef Oasis Resort is een luxe 5-sterren hotel, perfect voor een fijne vakantie. Ruim 424 reizigers beoordelen Hotel SENTIDO Reef Oasis Resort gemiddeld met een 9. Meer weten? Bekijk dan nu de foto[APOSTROPHE]s en beoordelingen van Hotel SENTIDO Reef Oasis Resort, voor meer informatie! Ben jij toe aan een heerlijke vakantie in Egypte? Boek jouw vakantie naar Hotel SENTIDO Reef Oasis Resort vandaag nog!

Vanaf

 829

Allsun Los Hibiscos

Ben je bij Allsun Los Hibiscos aan de sfeervolle Costa Adeje op Tenerife geweest, dan kom je als herboren terug. Dit geliefde 3-sterrenhotel op het Spaanse eiland is een oase van rust, zodat jij helemaal kunt opladen. Je vindt er een groot wellnesscentrum en een ruim zwembad. Neem plaats op het zonneterras, bestel een lekker koud drankje en geniet… Uniek aan dit hotel is het fijne dakterras met bubbelbad, waar je van de zon geniet en bovendien een prachtig uitzicht op de Costa Adeje en de zee hebt! Op slechts 300 meter bij het hotel vandaan ligt een knus, klein zandstrand.  Kun jij niet wachten om te genieten van een ontspannen zonvakantie op Tenerife? Bekijk de prijzen en boek vandaag nog jouw verblijf in Allsun Los Hibiscos!

Vanaf

 721

Finca Isabel

Land: ,
Het zwarte van de lava, een witte finca en een blauw zwembad rustig verscholen op een plek waar het lijkt alsof er eeuwen geleden een bijzonder natuurverschijnsel heeft plaatsgevonden. En daaromheen sieren de wijngaarden en de fruitbomen. Het zijn de wonderschone contrasten van Finca Isabel.

Ik sta samen met eigenaresse Clara bij het zwembad en tja, hoe zal ik het zeggen? 'Het lijkt wel alsof er jaren geleden een enorme meteoriet ter aarde is gestort hier in het midden.' Precies op de plek waar de finca met dit mooie zwembad ligt. 

'Bijna goed', lacht Clara. 'Het is een eruptie van duizenden jaren geleden.' De zon knipoogt hoog aan de hemel als een verdwaald wolkje passeert en langzaam droom ik weg naar jaren en jaren geleden toen deze plek nog een wild en ruig lava landschap was. Met zover je kon kijken een onherbergzaam en ondoordringbaar landschap.

'Kom!' Samen lopen we verder de krater in met om ons heen wijngaarden en fruitbomen. Dus zo voelt een oase, bedenk ik me. En dan komen we bij de grot van puur natuur. 'Hier is het altijd koeler, dus mocht je de zon zat zijn.' Het 8000 m2 terrein blijft me bij elke pas verbazen van schoonheden die ik nog nooit zo bij elkaar zag. En dan wil ik dolgraag naar binnen in het landhuis uit de 18e eeuw met de twee appartementen. Ingericht in dezelfde originele stijl van het eiland. 'Aan de andere kant van het zwembad is jouw studio', en Clara geeft me de sleutel. Rustig slenter ik er naartoe. Even blijf ik staan en kijk naar deze wonderlijke wereld. Ik zucht diep. De rust waait zachtjes rond de krater die nog steeds uitbarst, maar nu van geluk.

Vanaf

 721