Voor iedereen een geschikt reisaanbod!

Altijd het beste aanbod

Veilig boeken bij betrouwbare partners

Sol Costa Daurada

🇪🇸Spanje
Salou
hotel
Logies

Sol Costa Daurada is te boeken bij:

Prijzen vergelijken

21 oktober 2026, 8 dgn
Brussel
 266

Bekijk ook deze aanbiedingen

Barceló Benidorm Beach

Soort:
Op zoek naar een strandvakantie? Dan zit je bij dit hotel helemaal goed. Want zoals de naam al verklapt, vind je dit hotel aan het strand. Dus na het ontbijt in het restaurant duik je zo de zee in. Strijk daarna neer op een van de ligbedden, waar je snel opdroogt onder de warme zon. Ga voor de variatie ook zeker een keer naar het dakterras. Daar vind je namelijk het zwembad van het hotel. Kijk tijdens het zonnen uit over de zee en de stad. Bestel hier ook je favoriete drankje bij de bar om gehydrateerd te blijven. En 's avonds schuif je beneden aan in een van de twee restaurants, waar je heerlijk smult van alle gerechten.

Vanaf

 540

Boutiquehotel Stadthalle

Soort:
Dit verrassende hotel is het eerste hotel met een zero energy balance en heeft overal over nagedacht. Dit hotel wekt per jaar net zoveel energie op als het verbruikt. De zonnepanelen verwarmen het water en het regenwater wordt opgevangen en dient als spoelwater. De muren zijn hier letterlijk groen en het ontbijt is volledig organisch. In de zomermaanden geniet je in de binnentuin, die omgeven is met lavendelplanten. Je vergeet hier bijna dat je in een drukke stad zit. Dat de kamers daarnaast nog eens van alle gemakken voorzien zijn is bijna een bijkomstigheid. De kamers hebben allemaal een eigen design. Een uniek hotel niet ver van het centrum. Een fietsroute leidt je van het hotel naar het hartje Wenen. Liever met het openbaar vervoer? De metro ligt om de hoek en brengt je binnen een kwartier naar het centrum of stap in de tram naar de gezellige wijk Spittelberg.

Vanaf

 330

Harris

Bij Harris is het niet moeilijk om helemaal in de Griekse vakantiemodus te komen. In dit fijne appartementencomplex voelt iedereen zich meteen thuis. Een ontspannen sfeer, een schoon bed en een zwembad voor de deur; meer heeft een mens niet nodig om helemaal tot rust te komen.

Vanaf

 409

Hotel Su Lithu

Soort:
Ik kon het niet geloven toen Dario me vertelde dat zijn hotel 'Su Lithu' nog geen 10 jaar oud is. De sfeer, vorm, de aankleding: het lijkt alsof het altijd zo geweest is en nooit anders had moeten zijn.

Het is met 18 kamers niet te groot en niet te klein, heeft een restaurant met Sardijnse specialiteiten en je drinkt er wijn van eigen land. De tuin heeft een zwembad en biedt schitterend uitzicht over het nabijgelegen dorpje Bitti. Allemaal heel mooi, maar dat was niet wat me zo raakte. Ik kon mijn vinger er niet op leggen wat het was. Totdat Dario me de reden onthulde.

Niet ver van Bitti woonde ooit de dichteres Grazia Deledda. Onder de indruk van haar boeken besloten Dario en zijn familie om Grazia en haar romantische gedichten als inspiratiebron te gebruiken voor het hotel. Wie goed kijkt, zal zien dat hier en daar verwijzingen te vinden zijn naar Grazia en haar werk. En mocht je 't niet meteen kunnen vinden of begrijpen, dan zal Dario het je maar al te graag uitleggen. En geloof me, ookal versta je geen woord Italiaans, Dario weet Grazia's gedichten zó voor te lezen dat je precies begrijpt wat ze bedoeld heeft.

Vanaf

 658