Voor iedereen een geschikt reisaanbod!

Altijd het beste aanbod

Veilig boeken bij betrouwbare partners

Stages Prague Portfolio

🇨🇿Tsjechië
Praag
hotel
Logies en ontbijt
Verblijven in een aangename accommodatie in Praag? Hotel Stages Hotel Prague a Tribute Portfolio Hotel is een luxe 4-sterren hotel, perfect voor een fijne vakantie. Ruim 337 reizigers beoordelen Hotel Stages Hotel Prague a Tribute Portfolio Hotel gemiddeld met een 9. Meer weten? Bekijk dan nu de foto’s en beoordelingen van Hotel Stages Hotel Prague a Tribute Portfolio Hotel, voor meer informatie! Ben jij toe aan een heerlijke vakantie in Tsjechie? Boek jouw vakantie naar Hotel Stages Hotel Prague a Tribute Portfolio Hotel vandaag nog!

Stages Prague Portfolio is te boeken bij:

Prijzen vergelijken

12 september 2026, 4 dgn
Charleroi
 218

Bekijk ook deze aanbiedingen

La Carolina

Soort:
Verblijven in een aangename accommodatie in Lloret De Mar? Hotel La Carolina is een comfortabel 3-sterren hotel, perfect voor een fijne vakantie. Ruim 550 reizigers beoordelen Hotel La Carolina gemiddeld met een 7. Meer weten? Bekijk dan nu de foto's en beoordelingen van Hotel La Carolina, voor meer informatie! Ben jij toe aan een heerlijke vakantie in Spanje? Boek jouw vakantie naar Hotel La Carolina vandaag nog!

Vanaf

 540

Libere Valencia Ruzafa

Soort:
Op zoek naar een fijne stedentrip naar Valencia? In het bruisende centrum van Valencia vind je Líbere Valencia Ruzafa, een aantrekkelijk 2-sterrenhotel midden in de levendige wijk Ruzafa. Dit hotel combineert moderne comfort met een ideale ligging om de stad te ontdekken. Je verblijft op korte loopafstand van populaire bezienswaardigheden zoals Estación del Norte en Plaza del Ayuntamiento. De kamers zijn recent gerenoveerd en voorzien van alles wat je nodig hebt voor een ontspannen verblijf. Of je nu via de digitale check-in je sleutel ontvangt of geniet van het buitenzitje op je terras, je vakantie begint hier direct goed. Valencia Airport bereik je binnen ongeveer 25 minuten met de taxi. Ervaar zelf waarom reizigers deze plek zo waarderen en ontdek de stad Valencia vanaf jouw comfortabele uitvalsbasis.

Vanaf

 294

Hacienda Guaro Viejo

Soort:
Wanneer ik 's ochtends mijn raamluiken opendoe, lacht het najaarszonnetje me vrolijk tegemoet. In de verte pronken de bergtoppen van de Sierra de las Nieves. Het is dat ik trek heb in een lekker ontbijt, anders had ik hier nog wel uren kunnen staan, genietend van dit adembenemende uitzicht.

De Belgische eigenaren Lars en Silvie hebben de perfecte plek uitgekozen. Hacienda Guaro Viejo is voor hen een droom die uitkomt. Na jaren ervaring in de reissector staan zij nu klaar om alle gasten een fantastische vakantie te bezorgen. Sinds mijn vorige bezoek is er heel wat veranderd. Er is hard gewerkt aan een gemeenschappelijke ruimte, hier zal ik verwend worden met een heerlijk uitgebreid ontbijt! Vandaag serveren ze een typisch Spaanse ontbijt en vanaf hier heb ik een schitterend uitzicht. Terwijl Silvie het ontbijt serveert heb ik weer wat bijgeleerd over de typische eetgewoontes van de Andalusiërs.

Na mijn heerlijk uitgebreide maaltijd plof ik neer op een ligstoel aan het zwembad en pak mijn boek erbij. Wat leuk trouwens , Lars staat achter de bar en brengt me een Tinto de Verano, lekker verfrissend!

Vandaag ga ik lekker luieren. Afgelopen dagen heb ik zeer veel rondgesnuffeld in dorpjes als Antequera, Ronda en Mijas en al heel wat straatjes doorkruist en trappen beklommen. Het was de moeite waard. De plaatsjes zijn stuk voor stuk bijzonder. Overal voel je de authentieke, Spaanse sfeer nog en word je overspoeld door gastvrijheid. Terwijl ik me verdiep in mijn boek hoor ik niet dat Silvie naast me is komen staan. “Is het spannend?”, vraagt ze lachend. Ik kijk verschrikt op. Het is inderdaad erg spannend, zo spannend dat ik even alles om me heen vergeten was. Ze vraagt of ik die avond toevallig al plannen heb. Er is dit weekend namelijk een bekend festival in Guaro, het dorpje hier vlakbij. Ik mag het echt niet missen.

Silvie's tip was een gouden tip! Zodra de zon ondergegaan is, wordt het dorpje sfeervol verlicht door tienduizenden kaarsen. Wat romantisch! Het heeft iets sprookjesachtigs. Ik word er even helemaal stil van. Al snel wordt de stilte onderbroken door Spaanse muziekklanken. Laat het feest maar beginnen.

Vanaf

 584