Voor iedereen een geschikt reisaanbod!

Altijd het beste aanbod

Veilig boeken bij betrouwbare partners

Auberge Kalliste

Auberge Kalliste

Op zoek naar een charmant verblijf in het schilderachtige Porto? Het 3-sterrenhotel Le Kalliste verwelkomt je voor een onvergetelijke vakantie op Corsica. Gelegen op slechts 5 minuten lopen van de haven, biedt dit hotel een panoramisch uitzicht op de Genuese toren en de azuurblauwe zee. Met comfortabele kamers voorzien van airconditioning en een eigen balkon, geniet je hier van alle gemakken. Ontspan bij het zwembad of ontdek de prachtige omgeving van Porto. Klaar voor een Corsicaans avontuur? Boek nu je verblijf bij D-reizen en beleef het zelf!

Prijzen vergelijken

Auberge Kalliste is te boeken bij:

Bekijk deals vanaf 615.00

Relevante pagina's voor jou

Bekijk ook deze aanbiedingen

VIVA Sunrise

Land:
VIVA Sunrise in Alcudia is een fantastische plek voor een zonnige vakantie met het gezin. Dit 4-sterrenhotel beschikt over meerdere zwembaden, al zullen de kinderen vooral onder de indruk zullen zijn van dat leuke bad met sproeiers en glijbanen. Sowieso zijn de kinderfaciliteiten hier goed vertegenwoordigd, met entertainment, spelletjes, een speeltuin en meer. Slapen doen jullie in een modern appartement met kitchenette, waar je zelf 's avonds kunt koken, maar je hebt bij VIVA Sunrise óók de optie voor een all inclusive verblijf. Je beleeft dus altijd een vakantie die bij je past!

Vanaf

645.00

Ria Park Garden

Land:
Verblijven in een aangename accommodatie in Almancil? Hotel Ria Park Garden is een luxe 4-sterren hotel, perfect voor een fijne vakantie. Ruim 51 reizigers beoordelen Hotel Ria Park Garden gemiddeld met een 8. Meer weten? Bekijk dan nu de foto[APOSTROPHE]s en beoordelingen van Hotel Ria Park Garden, voor meer informatie! Ben jij toe aan een heerlijke vakantie in Portugal? Boek jouw vakantie naar Hotel Ria Park Garden vandaag nog!

Vanaf

937.00

La Bobadilla

Land:

Via een pittoreske weg kom ik aan bij La Bobadilla. Deze voormalige finca ligt echt midden in het hart van Andalusië. Mijn verblijf is in de vorm van een Andalusisch dorpje en dat maakt het voor mij het perfecte adresje om te verblijven. Als ik over het knalgroene landgoed slenter, dan word ik getrakteerd op vele olijfbomen, ontelbaar veel eiken en een schitterend, groot zwembad. Daar ga ik straks een heerlijke duik in nemen, om daarna een uurtje uit te rusten in het zonnetje. Morgen ga ik ecologische kaviaar proeven in Riofrio en naar het reservoir van Iznajar, waar ik het prachtige uitzicht in me ga opnemen.

La Bobadilla opende haar deuren in 1986 en hanteert nu het Slow Travelling principe. Ontspannen en gezondheid staan hier voorop. Geniet van een rustgevende kookles en prikkel je smaakpapillen tijdens de olijfolie-, wijn- of kaasproeverij. Of kies je liever voor slowtravelactiviteiten als Qigong en Nordic walking? Bovendien proef je in de lokale gerechten van Michelin sterren chef Pablo Gonzalez, dat deze met liefde voor de Andalusische keuken én met seizoensproducten zijn bereid. Nog meer genieten van Andalusië kan in de fantastische steden Granada, Cordoba en Malaga, op ongeveer een uur rijden. Bij terugkomst kun je daarna weer tot rust komen in de fijne tuin met een verkoelend drankje.

 

Vanaf

1,222.00

Club Turan Prince World

Land:
Je hoeft geen kroon te dragen om je als een royalty te voelen. Bij Turan Prince World krijgt iedereen namelijk een koninklijke behandeling! Dit prachtig aangelegde 5-sterrencomplex is gelegen in Kizilagac, aan de zonnige Turkse Riviera. Geniet van je eigen stukje strand, maar sla ook zeker de zwembaden niet over. Het spetterende waterpark met 7 glijbanen roept namelijk jouw naam! En het water is niet de enige bron van plezier: het complex beschikt over een kermis, wellnesscentrum en zelfs een kinderboerderij. Je kunt het zo gek niet bedenken of Turan Prince World heeft het. Vraag dus maar snel wat extra vakantiedagen aan en verheug je op een prinsheerlijke vakantie in Turkije!

Vanaf

477.00