Voor iedereen een geschikt reisaanbod!

Altijd het beste aanbod

Veilig boeken bij betrouwbare partners

Taormina

Prijzen vergelijken

Taormina is te boeken bij:

Bekijk deals vanaf  199

Relevante pagina's voor jou

Bekijk ook deze aanbiedingen

Villa Emilia

Land:
Ben je op zoek naar een stijlvol verblijf in het hart van Barcelona? Hotel Villa Emilia, een 4-sterren designhotel, ligt op slechts 150 meter van metrostation Rocafort, waardoor je de stad gemakkelijk kunt verkennen. Geniet van het trendy dakterras met bar, waar regelmatig livemuziek wordt gespeeld, en proef de creatieve Catalaanse gerechten in het eigen restaurant. De comfortabele kamers zijn voorzien van airconditioning en plasma satelliet-tv. Met bezienswaardigheden zoals Plaza Espanya en de Fira de Barcelona op loopafstand, is dit de perfecte uitvalsbasis voor je stedentrip. Boek nu je verblijf bij D-reizen en ervaar het zelf!

Vanaf

 273

Hotel Atlantica Amalthia Beach

Het 4-sterrenhotel Atlantica Amalthia Beach is een modern vakantieparadijs; wat alles biedt voor een ontspannen adults-only vakantie. Er staat een zonovergoten week vol spetterend zwemplezier op je te wachten. Ook voor een perfecte ligging aan het strand; kom je naar Agia Marina. Een goed uitgeruste wellness- en fitnessruimte maakt je vakantiedagen perfect in balans; zowel voor in- als ontspanning zit je hier uitstekend! Doe ook je potjes tafeltennis onder het genot van de Griekse zon en struin de omgeving door met de huurfietsen van het hotel. Beleef geweldige avonturen in en onder de golven met diverse watersporten. Weer aangekomen in het hotel laat je de menu's van het hotel je verassen met de lekkerste lokale gerechten. Om vervolgens de avondshows je dag de perfecte afsluiting te geven. Voor een complete vakantie en zalige tijd samen; kom je naar Agia Marina!

Vanaf

 828

Melia Durres Albania

Land:
Zin in zon, zee en luxe? En wil je eens een keer wat anders? Dan is de badplaats Durrës iets voor jou! Daar ligt namelijk het prachtige Melia Durres, een 5-sterrenhotel waar het heerlijk vakantie vieren is. Het stijlvolle ligt pal aan zee en beschikt over topfaciliteiten voor jong en oud. Wat dacht je van verschillende zwembaden, een spa en ligbedden op het zandstrand? Daarnaast kun je er lekker sporten en zijn er verschillende restaurants. Als dat geen heerlijke vakantie wordt... Boek dus snel je verblijf bij Melia Durres!

Vanaf

 608

Hotel Palacio Blanco

Land:
De heerlijke geur van geroosterd vlees en verse kruiden dringt mijn neus binnen. Resoluut sla ik mijn boek dicht, verlaat mijn kamer en ga op zoek naar gastvrouw Maria, maar nog voor ik haar vind loop ik onverwacht tegen de Nederlandse eigenaren, Jan en zijn vrouw Christa aan. Ze staan in de moderne buitenkeuken in de tuin. “Eliza!” roept Jan enthousiast. “Ga zitten!” Hij gebaart naar de nieuwe zitjes onder de prachtige avocado- en sinaasappelboom. Ik plof neer en terwijl Christa mij een glas wijn inschenkt, vertelt ze hoe ze hier terechtgekomen zijn. “Door de verkoop van onze bedrijven in Nederland ontstond een sterk verlangen om nog één keer samen iets op te zetten of over te nemen. Ondernemersbloed blijft altijd kriebelen! Samen zijn we op zoek gegaan naar onze nieuwe uitdaging. Eén ding stond vast: het klimaat moest er goed zijn.”

Terwijl Jan de eerste spiesjes presenteert, vult hij zijn vrouw aan: “Toen we in 2012 dit hotel binnen wandelden, middenin het oude gedeelte van het stadje Velez Malaga, waren we op slag verliefd. De unieke en levendige locatie, de lieve mensen, het heerlijke eten en het fantastische klimaat spraken ons enorm aan. Bovendien is het voor familie en vrienden in Nederland nog altijd goed te bereizen.” Ik snijd mijn vlees in stukjes en zucht. Wat een fantastische verhalen zijn het toch altijd, van mensen die hun hart volgen en hun dromen waarmaken. “We zijn trots op de luxe en het comfort van onze hotelkamers en koesteren de relaxte sfeer die hier hangt”, zegt Jan tenslotte. “Op de gezellige patio, in de inrichting van de kamers, op het terras in de tuin: die sfeer willen we overal met onze gasten delen.” Ik hef lachend mijn glas en zeg: “Dat is jullie uitstekend gelukt!”

Vanaf

 636