Voor iedereen een geschikt reisaanbod!

Altijd het beste aanbod

Veilig boeken bij betrouwbare partners

Princesse Caroline

Princesse Caroline

Gelegen in het hart van Parijs, op een steenworp afstand van de beroemde Champs-Élysées, vind je het 3-sterrenhotel Princesse Caroline. Dit charmante hotel heeft een uitstekende locatie, met de iconische Arc de Triomphe letterlijk om de hoek. Het hotel biedt een elegante en verfijnde sfeer die perfect past bij de romantische ambiance van de stad. Met 54 stijlvolle kamers en mini-suites, biedt het hotel de ideale uitvalsbasis voor een ontspannen verblijf in de lichtstad. Of je nu komt voor cultuur, winkelen of een romantisch uitje, Princesse Caroline biedt comfort en gemak.

Prijzen vergelijken

Princesse Caroline is te boeken bij:

Bekijk deals vanaf  425

Relevante pagina's voor jou

Bekijk ook deze aanbiedingen

Barut B Suites

Land:
Een familievakantie vol gemak en comfort? In het gezellige Side aan de Turkse Rivièra ligt het stijlvolle 4-sterrenhotel Barut B Suites: dé plek waar kinderen eindeloos spelen en ouders ultiem ontspannen. De ruime suites zijn ideaal voor gezinnen, met aparte slaapkamers en een handige kitchenette. Of je nu samen met je gezin geniet van een dagje strand, de waterpret opzoekt bij het zwembad met glijbanen of tot rust komt in de spa: hier is aan alles gedacht. Terwijl de kinderen nieuwe vriendjes maken in de miniclub, neem jij een moment voor jezelf in de sauna of met een massage. Alles wat je nodig hebt, vind je binnen handbereik. Klinkt goed, toch? Zet je koffers maar klaar en boek je vakantie naar Barut B Suites bij D-reizen!

Vanaf

 352

Casale Giancesare Villa Agricola

Land:
Zin om de rust op te zoeken en je onder te dompelen in de natuur tijdens je vakantie? Dan kan ik je Casale Giancesare Villa Agricola aanraden. Een karakteristiek landhuis in Campania dat omringd wordt door wijngaarden en uitgestrekte landerijen. Hier geniet je van rust, betoverende uitzichten en het authentieke Italiaanse leven. 

Dit fijne verblijf bevindt zich midden in het schilderachtige landschap van Capaccio-Paestum en niet ver van de kust. Wil je een dagje aan zee ontspannen? Pak dan de huurauto. Op ongeveer 15 kilometer vind je zandstrand Sun Beach. Een andere tip van mij: de stad Salerno. Het heeft een sfeervol centrum vol kronkelende straatjes, prachtige kerken, street art en fantastische espressobarretjes. Een leuke afwisseling voor als je de rust van het platteland even wilt inruilen voor cultuur, historie en hippe mode boetieks. Neem eenmaal weer “thuis” een verfrissende duik in het zwembad om even af te koelen of verwerk je indrukken van de dag op een ligbed in de zon. Het is hier genieten!

Vanaf

 857

Parco Degli Ulivi

Land:
Mijn vakantie is heerlijk ontspannen. Niets moet, alles mag... Terwijl ik smul van een uitgebreid ontbijt op het terras van het hotel, geniet ik van het adembenemende uitzicht. Mariagiovanna en haar broer hadden geen beter plekje op Sardinië uit kunnen zoeken. De eeuwenoude olijfbomen, granieten rotsen en Mediterrane vegetatie maken dit tot een betoverend plekje. Nieuwsgierig naar waar alle paadjes rondom het hotel naartoe leiden, maak ik een wandeling en geniet ik ondertussen van de zon.

De zon staat intussen al hoog aan de hemel. Het is een warme dag. Daarom verruil ik, na mijn wandeling, mijn wandelschoenen voor een fiets en rijd richting strand. Lekker zo'n dagje strand. Dobberen in het heldere water, genieten van de warme zonnestralen op mijn gezicht en verder helemaal niets... Langzaam doezel ik weg en word pas later op de dag weer wakker. Het gerommel in mijn maag geeft aan dat het tijd is voor wat lekkers.

Eenmaal terug in het hotel word ik verleid door een overheerlijke geur die uit het restaurant komt. Dat belooft heel wat goeds... en vooral lekkers! Een half uurtje later zit ik te genieten van een smakelijk stukje vis, bereid door de chef met een ster op zijn naam. Hier mag je me altijd voor wakker maken. Niet alleen voor dit stukje vis, maar voor de hele vakantie. Wat zal ik morgen eens gaan doen? Niets. Het is ten slotte vakantie...

Vanaf

 890

MarSenses Natura Olea

Land:
MarSenses Natura Olea (voorheen Ferrera Beach) is een heerlijk appartementencomplex met een rustige ligging en op korte afstand van het strand. Het Only Adult complex (min. leeftijd 16 jaar) wordt gekenmerkt door een modern en functioneel design en is in harmonie met de omgeving. Je kunt er heerlijk ontspannen aan het zwembad en wil je de drukte opzoeken dan sta je met 15 minuten in het centrum van Cala d'Or.

Vanaf

 510