Voor iedereen een geschikt reisaanbod!

Altijd het beste aanbod

Veilig boeken bij betrouwbare partners

Jane

Ben je op zoek naar een charmant verblijf in het hart van Florence? Hotel Jane, een 3-sterrenhotel, ligt in een rustige wijk nabij de rivier de Arno, op ongeveer 15 minuten lopen van het historische centrum van Florence. Het hotel biedt gratis WiFi en beschikt over een mooie tuin, ideaal om te ontspannen na een dag vol ontdekkingen. Begin je dag met een internationaal ontbijtbuffet in een lichte ruimte met uitzicht op de tuin. Met bezienswaardigheden zoals de Duomo en de Uffizi-galerij binnen handbereik, is dit hotel de perfecte uitvalsbasis om Florence te verkennen. Boek nu je verblijf bij D-reizen en ervaar het zelf!

Prijzen vergelijken

Jane is te boeken bij:

Bekijk deals vanaf 321.00

Relevante pagina's voor jou

Bekijk ook deze aanbiedingen

Novotel Malta Sliema

Soort:
Land:
Verblijven in een aangename accommodatie in Gzira? Hotel Novotel Malta Sliema is een luxe 4-sterren hotel, perfect voor een fijne vakantie. Meer weten? Bekijk dan nu de foto[APOSTROPHE]s van Hotel Novotel Malta Sliema, voor meer informatie! Ben jij toe aan een heerlijke vakantie in Malta? Boek jouw vakantie naar Hotel Novotel Malta Sliema vandaag nog!

Vanaf

374.00

Irida Boutique Hotel

Het Irida Boutique Hotel heeft een paradijselijk uitzicht over Parga en de glinsterende baai. Het ligt in een mooie groene omgeving. Als je tussen de olijfbomen door loopt ben je zo bij het centrum van Parga met vele gezellige tavernes en winkels.

De kamers hebben een unieke inrichting met allemaal hun eigen kenmerken, een geheel eigen design en opvallende kleuren. Wat de kamers verder gemeen hebben is de hoge mate van comfort, waardoor je verblijf helemaal compleet is. Ook erg fijn is het terras, zeker tijdens het heerlijke ontbijt. Dit is tevens de plek waar je à la carte kunt lunchen en dineren. Los van de heerlijke gerechten die hier worden geserveerd is het hoge serviceniveau fantastisch! Daarnaast heeft dit hotel ook nog een infinity pool; wat een heerlijke plek om in stijl te genieten van wederom een zonnige zomerdag.

Parga is een geliefde plek en dat is niet gek. Zo heeft het, ondanks toeristische invloeden, haar eigen authentiek karakter nog goed weten te behouden. Bedenk je maar eens in: smalle straatjes, volle terrasjes én natuurlijk de Griekse gastvrijheid. Hier lijkt alles samen te komen, waarbij de prachtige natuur natuurlijk ook wel een handje helpt. Met groene bergen in het binnenland en verlaten baaitjes verscholen tussen dennenbomen, is dit zonder twijfel een omgeving om verliefd op te worden.

Vanaf

849.00