Voor iedereen een geschikt reisaanbod!

Altijd het beste aanbod

Veilig boeken bij betrouwbare partners

Axor Feria

Ben je op zoek naar een modern en comfortabel verblijf in Madrid? Het 4-sterrenhotel Axor Feria biedt een eigentijdse sfeer en uitstekende faciliteiten. Gelegen op slechts 5 minuten rijden van de luchthaven Madrid-Barajas en het IFEMA-congrescentrum, is dit hotel ideaal voor zowel vakantiegangers als zakenreizigers. Met 285 stijlvol ingerichte kamers, gratis WiFi en een gratis pendeldienst naar de luchthaven en het congrescentrum, zorgt Axor Feria voor een zorgeloos verblijf. Ontdek het comfort en de gemakken van dit hotel en boek vandaag nog je verblijf!

Prijzen vergelijken

Axor Feria is te boeken bij:

Bekijk deals vanaf  243

Relevante pagina's voor jou

Bekijk ook deze aanbiedingen

Villa Montparnasse

Op zoek naar een charmant verblijf in het hart van Parijs? Het 4-sterrenhotel Villa Montparnasse biedt een unieke ervaring met zijn koloniale stijl en warme sfeer. Gelegen in de levendige wijk Montparnasse, op de linkeroever van de Seine, bevindt het hotel zich op loopafstand van bezienswaardigheden zoals de Catacomben van Parijs en het Bourdelle Museum. De comfortabele kamers bieden een prachtig uitzicht op de daken van Parijs. Ontdek de artistieke charme van Montparnasse en geniet van een onvergetelijk verblijf. Boek vandaag nog je verblijf bij D-reizen!

Vanaf

 394

Radisson Royal Copenhagen

Verblijven in een aangename accommodatie in Kopenhagen? Hotel Radisson Collection Royal Hotel Copenhagen is een luxe 5-sterren hotel, perfect voor een fijne vakantie. Ruim 8401 reizigers beoordelen Hotel Radisson Collection Royal Hotel Copenhagen gemiddeld met een 9. Meer weten? Bekijk dan nu de foto's en beoordelingen van Hotel Radisson Collection Royal Hotel Copenhagen, voor meer informatie! Ben jij toe aan een heerlijke vakantie in Denemarken? Boek jouw vakantie naar Hotel Radisson Collection Royal Hotel Copenhagen vandaag nog!

Vanaf

 434

Villas Los Dragos

Ik dacht dat ik alle leuke adresjes allemaal al ontdekt had, maar niets bleek minder waar na een vakantie in Villas Los Dragos. Deze villa's heb ik tijdens mijn verblijf hier meteen aan mijn lijstje met favorieten toegevoegd. Ze bieden alles wat je maar kunt wensen als je een paar dagen onbezorgd wil ontspannen. Alleen het uitzicht over de groene golfbaan en het prachtige reservoir van Hoya Fría al maakt dit een zeer bijzondere plek om te genieten.

De villa's zijn speciaal ingericht om het thuisleven heel ver weg te doen lijken. De heerlijke bedden, de comfortabele woonkamer en fijne badkamer... alles is zo opgezet dat je echt alleen maar hoeft na te denken over welke delen van het eiland je wilt gaan ontdekken. Voor of na een middagje sight-seeing even helemaal niets? In je eigen tuin met privézwembad is het werkelijk heerlijk toeven. Bovendien is er ook een groot terras dat perfect is om samen gezellig van een drankje te nippen als de avond valt.

Vanaf

 1.017