Voor iedereen een geschikt reisaanbod!

Altijd het beste aanbod

Veilig boeken bij betrouwbare partners

Alpenrose

Verblijven in een aangename accommodatie in Au Im Bregenzerwald? Aparthotel Alpenrose is een luxe 4-sterren aparthotel, perfect voor een fijne vakantie. Ruim 253 reizigers beoordelen Aparthotel Alpenrose gemiddeld met een 9. Meer weten? Bekijk dan nu de foto[APOSTROPHE]s en beoordelingen van Aparthotel Alpenrose, voor meer informatie! Ben jij toe aan een heerlijke vakantie in Oostenrijk? Boek jouw vakantie naar Aparthotel Alpenrose vandaag nog!

Prijzen vergelijken

Alpenrose is te boeken bij:

Bekijk deals vanaf 1,259.00

Relevante pagina's voor jou

Bekijk ook deze aanbiedingen

Asteris Village

Verblijven in een aangename accommodatie in Gerakina? Hotel Asteris Village is een comfortabel 3-sterren hotel, perfect voor een fijne vakantie. Ruim 1211 reizigers beoordelen Hotel Asteris Village gemiddeld met een 9. Meer weten? Bekijk dan nu de foto[APOSTROPHE]s en beoordelingen van Hotel Asteris Village, voor meer informatie! Ben jij toe aan een heerlijke vakantie in Griekenland? Boek jouw vakantie naar Hotel Asteris Village vandaag nog!

Vanaf

298.00

Hotel Moscha – adults only

Kies je voor Moscha Hotel in Faliraki, dan wacht je een hartelijke ontvangst, modern comfort en een ligging vlak bij het strand en de zee. Dit charmante, kleinschalige hotel, met ons Boutique label, is de ideale plek om op te laden en de hectiek van alledag achter je te laten. Geniet van een rustige omgeving en een levendig centrum binnen handbereik, met een scala aan restaurantjes om uit te proberen. Strandliefhebbers zitten hier helemaal goed, met Faliraki Beach op slechts 350 meter en Kathara Beach op een steenworp afstand van 70 meter. Voel de zeebries en het zand tussen je tenen!

Vanaf

792.00

Inotropes Boutique Suites

Ja! Ik ben in de buurt. Volgens de verwijzing op het opvallende bordje met een prachtig logo, moet het mythische Inotropes Boutique Suites in dit straatje liggen. Vrienden van mij waren laaiend enthousiast en raakten niet uitgesproken over dit bijzondere adresje in Archanes op Kreta. Het is een mooi traditioneel dorp waar de tijd in een heel ander tempo stroomt, met traditionele steegjes en veel gekleurde huizen. Ideaal voor een mooie wandeling op een zonnige dag. Terwijl ik mijn ogen uitkijk, loop ik tegen een karakteristiek oud herenhuis aan. Hier moet het zijn.

In de deuropening staat een dame en nieuwsgierig vraag ik aan haar of ik even een kijkje mag nemen. De dame blijkt de eigenaresse Efi te zijn en met een glimlach laat zij mij naar binnen. Even weet ik niet waar ik moet kijken. We staan op een binnenplaats, versierd met prachtige terracotta potten, grote olijfbomen en romantische verlichting. Ik heb het gevoel dat ik droom.

Efi vangt mijn blik en begint te vertellen over deze unieke plek. Zij kreeg dit huis van haar oma en besloot het helemaal te renoveren. Als inspiratie gebruikte zij Inotropes, een oude Griekse mythologie. Alles staat in het teken van dit prachtige verhaal. Elke kamer heeft een naam uit deze mythe gebaseerd op drie zussen, wiens namen werden geassocieerd met drie belangrijkste producten van Griekenland: wijn, olie en tarwe.

Efi geeft mij een uitgebreide rondleiding. Indrukwekkend is ook de wijnkelder waar ongekende proeverijen worden georganiseerd. Als afsluiter van de rondleiding vraagt ze, “Rood of wit, Eliza? Het is tijd om te proosten” Ik neem plaats aan een tafeltje op de binnenplaats, mijn oog valt op een ruime jacuzzi die zachtjes en uitnodigend borrelt. “Ik heb de suite Ino nog beschikbaar voor een paar nachten” zegt Efi. En dat laat ik mij geen tweede keer zeggen, ik blijf!

Vanaf

663.00