Dit in 2019 compleet gerenoveerde hotel heeft alles wat je nodig hebt. Om de hoek van het hotel vind je de gezelligheid. In de 16 hectare tropische tuin met bijna 500 soorten planten en bloemen vind je ook de zwembaden. Hier plof je neer op je ligbed. Lekker eten? Neem een vers bereide pizza op het terras van het Italiaanse restaurant. Daarna een massage in één van de 10 privé villa's.
Zin in een vakantie vol zon, zee en gezelligheid? Hotel Garbi Park in Lloret de Mar ligt op een toplocatie, op slechts 250 meter van het strand en vlak bij het bruisende centrum. Overdag relax je bij het zwembad of wandel je naar de boulevard, 's avonds duik je het levendige uitgaansleven in of geniet je van een drankje op het terras. Het hotel biedt alles voor een comfortabel verblijf: een buitenzwembad en een modern buffetrestaurant. De kamers zijn van alle gemakken voorzien en hebben een eigen balkon of terras. Of je nu komt om te feesten met vrienden, lekker wilt ontspannen of de omgeving wilt ontdekken, bij Garbi Park zit je helemaal goed!
Ideaal gelegen aan de boulevard en op loopafstand van het strand vind je het luxe 4-sterrenhotel H10 Conquistador. Dit hotel heeft alles voor een ontspannen vakantie. Neem een duik in een van de zwembaden in de tuin, werk aan je kleur onder de Spaanse zon en laat je masseren in de spa. Ook aan de kinderen is gedacht. Voor hen is er een speciaal kinderzwembad, leuke speeltuin en dagelijks entertainment. Zo kun jij onbezorgd vakantie vieren. H10 Conquistador biedt uitstekende service en kwaliteit. Tijdens het uitgebreide ontbijt- en dinerbuffet kom je niks te kort. Drankjes en snacks zijn de hele dag te verkrijgen bij een van de bars die het hotel rijk is. Wil je écht ultiem genieten in luxe dan boek je een privilege kamer en krijg je nog meer extra's. Heb je zin in een actieve dag? Ga dan een potje tennissen, volleyballen of maak een wandeling naar het centrum van Playa de les Américas. Na een gezellige dag buiten de deur bekijk je 's avonds een spetterende show onder het genot van een drankje in H10 Conquistador.