Voor iedereen een geschikt reisaanbod!

Altijd het beste aanbod

Veilig boeken bij betrouwbare partners

Schloss Ragaz

Schloss Ragaz

Prijzen vergelijken

Schloss Ragaz is te boeken bij:

Bekijk deals vanaf  1.585

Relevante pagina's voor jou

Bekijk ook deze aanbiedingen

Vonresort Golden Beach

Soort:
In Vonresort Golden Beach (voorheen VON Club Golden Beach) ben je verzekerd van een ontspannen vakantie. In het vakantiepark Vonresort Golden Beach kun je als gezin heerlijk verblijven in een goed verzorgd huisje met één of meerdere slaapkamers. In het naastgelegen aquapark kunnen jong en oud genieten van de vele glijbanen en de kunsten van het animatieteam. 's Avonds zijn er uitgebreide shows, minidisco voor de kinderen en livemuziek voor de ouders.

Vanaf

 469

Hotel Veggera

Hotel Veggera gaat moeiteloos op in de schitterende omgeving van Santorini. Door slechts een boulevard gescheiden van het bekende zwarte zandstrand van Perissa. Het knusse centrum is te bereiken na een korte wandeling over de boulevard. Het hotel heeft een klassieke inrichting met moderne invloeden. De kamers zijn stuk voor stuk stijlvol ingericht, evenals de rest van het hotel. De zwembaden liggen verscholen tussen de gebouwen van het hotel in en wordt omringd door groene bomen en dat maakt het schitterende plaatje af. Bestel een lekker drankje in de poolbar en geniet op terras dat gedeeltelijk boven het zwembad is gebouwd. Yamas!

Vanaf

 591

Fly & Go Bluesea Golden Beach (ex. Labranda Golden Beach)

Soort:
Waarom een Fly & Go vakantie? * Gemak voorop: pakketreis met vlucht + deze accommodatie + huurauto * De verzekering voor je auto is geregeld * Vrijheid en avontuur: ontdek in je eigen tempo je vakantiebestemming Alvast sfeer proeven? Lees snel onze insidertips (https://www.corendon.nl/inspiratie/geo/fuerteventura/) Of je nu alleen reist, met z'n tweeën of met vrienden, dit Only Adult hotel aan de prachtige zuidoostkust van Fuerteventura is ideaal als je op zoek bent naar een plek met een verfijnde, ontspannen sfeer, uitstekende faciliteiten en een gunstige ligging vlak bij het strand. Met je huurauto kun je uitstapjes maken naar het Parque Nacional de Jandia, het dierenpark 'Oasis Park' of rij naar de fantastische witte stranden bij Corralejo. Het gouden zand van het strand van Costa Calma ligt op slechts 10 minuten wandelen - een heerlijke plek voor een ontspannen wandeling of een verfrissende duik in zee. Terug in het hotel is er een buitenzwembad en een bar waar je kunt ontspannen in de zon met je favoriete drankje in de hand. Geniet van een ruime keuze aan heerlijke gerechten in het buffetrestaurant. Na het diner kun je genieten van een drankje en entertainment. Het Bluesea Golden Beach (ex. Labranda Golden Beach) is de perfecte plek om je vakantie door te brengen.

Vanaf

 1.038