Voor iedereen een geschikt reisaanbod!

Altijd het beste aanbod

Veilig boeken bij betrouwbare partners

Salou Beach Pierre & Vacances

🇪🇸Spanje
Salou
Apartotel
Logies
Op zoek naar een fijne zonvakantie in het bruisende Salou? Op loopafstand van de mooie stranden vind je het 4-sterrenhotel Hotel Salou Beach Rentalmar. Hier verblijf je op een toplocatie vlak bij de Middellandse Zee én dichtbij de gezellige boulevard. Dit hotel staat bekend om zijn ontspannen sfeer, ruime kamers en uitnodigende buitenzwembad. Ideaal voor een zonnige vakantie met vrienden of familie! Bovendien ligt het beroemde pretpark PortAventura World op korte afstand, wat zorgt voor extra plezier. Trek gekregen? In het restaurant geniet je van lokale en internationale gerechten. Bekijk snel de mogelijkheden en boek jouw verblijf eenvoudig bij D-reizen!

Salou Beach Pierre & Vacances is te boeken bij:

Prijzen vergelijken

6 mei 2026, 8 dgn
Charleroi
 250

Bekijk ook deze aanbiedingen

Zante Calinica Treehouse Suites with Private Pool

Zante Calinica Treehouse Suites with Private Pool liggen iets bergopwaarts in de tuin van Zante Calinica Hotel & Suites op Zakynthos, een bijzondere accommodatie waar je in een echte boomhut suite verblijft, mét eigen zwembad. Deze suites bieden rust, privacy en een unieke vakantiebeleving, gecombineerd met de gemakken van het hotel.

De treehouse suites zijn modern ingericht met veel comfort en luxe. Er zijn twee types en bieden ruimte aan maximaal vier volwassenen of een gezin met kinderen voor maximaal 5 personen.

Als gast van de treehouse suite maak je gebruik van alle voorzieningen van het hoofdgebouw: zwembaden, snackbar of bar, restaurant en tuin met veel groen.

De ligging is ideaal: rustig en groen, maar toch op wandelafstand van het centrum van Tsilivi. Vanuit je suite kijk je uit op de zee of het dorp, en je hebt in het hotel alles wat je nodig hebt voor een ontspannen of actieve vakantie.

Vanaf

 869

BLUESEA Cala Millor

Soort:
Dicht bij de beroemde azuurblauwe baaien van Mallorca wacht je ideale verblijf. Je vindt rust in één van de vier gebouwen en verkoeling in twee zwembaden. Met een cocktail van de poolbar geniet je zorgeloos van de zon. Zin in actie? Speel een potje pool of tafeltennis in de speelruimte. 's Avonds schuif je aan bij het buffet met lokale en internationale gerechten. Daarna wacht de Blue Side Bar aan de promenade op je. Ook in de buurt talloze cafés en restaurants met echte Mallorcaanse gastvrijheid.

Vanaf

 469

Hotel Blau Punta Reina Resort

Soort:

Hotel Blau Punta Reina Resort ligt schitterend: tussen het strand van Cala Mandia en het strand van Cala Estany in. Doordat het is gelegen op een klif, heb je een prachtig uitzicht over zee. En op dit fijne vakantieadres ontbreekt het je aan niets.

Je kunt hier ontspannen in het zonnetje bij een van de zwembaden, wegdromen met een goed boek en meedoen met het vrolijke animatieteam. Dit team biedt diverse sportactiviteiten aan en bedenkt leuke spellen. Gezellig samen proosten op de vakantie? Dat kan! Of je nu trek hebt in een kopje koffie of een kleurrijke cocktail, diverse bars verzorgen de lekkerste drankjes.

De smaakpapillen prikkelen is altijd een feestje tijdens de vakantie. Daarom zijn er meerdere restaurants met allerlei lekkernijen. In restaurant La Finca geniet je van traditionele, heerlijke tapas en op het terras van Pizzeria Bolzano van je favoriete pizza. Het buffetrestaurant staat vol smaakvolle, internationale gerechten, salades en toetjes. Aan kleine vakantiegangers is gedacht, want er is een speciaal kinderbuffet waar vast iets bij zit wat zij lekker vinden!

Kinderen beleven hier een topvakantie bij de diverse clubs, waar van alles voor hen wordt georganiseerd. De allerkleinsten kunnen naar de miniclub en tot en met 17 jaar is er de teenclub. Ook is er een speeltuin voor de nodige uurtjes klimmen en klauteren en zorgt mascotte Blaudi ervoor dat de vakantie onvergetelijk wordt.

Alsof het niet genoeg is er ook nog eens een waterpark waar iedereen blij van wordt. Er is een zwembad voor kinderen tot 4 jaar waar zij lekker met water kunnen spelen. De adventure zone is een splashpool die toegankelijk is tot 14 jaar en dan is er nog een zone met grote glijbanen voor grote- én kleine kinderen. Fijne vakantie!

Vanaf

 521