Voor iedereen een geschikt reisaanbod!

Altijd het beste aanbod

Veilig boeken bij betrouwbare partners

Plaza Marchi Old Town

Plaza Marchi Old Town

Ervaar de historische charme van Split in het 4-sterrenhotel Plaza Marchi Old Town. Gelegen op slechts 200 meter van het iconische Paleis van Diocletianus, biedt dit hotel een unieke mix van modern comfort en rijke geschiedenis. De 24 luxueus ingerichte kamers zijn voorzien van eikenhouten meubels, stenen muren en hardhouten vloeren, wat zorgt voor een authentieke sfeer. Geniet van het panoramische uitzicht vanaf het dakterras en ontdek de nabijgelegen bezienswaardigheden, zoals de Riva-promenade en de kathedraal van Sint-Domnius. Boek nu je verblijf bij D-reizen en dompel jezelf onder in de magie van Split!

Prijzen vergelijken

Plaza Marchi Old Town is te boeken bij:

Bekijk deals vanaf 377.00

Relevante pagina's voor jou

Bekijk ook deze aanbiedingen

Cartago Nova by ALEGRIA

Land:
Verblijven in een aangename accommodatie in Malgrat De Mar? Hotel Cartago Nova by ALEGRIA is een comfortabel 3-sterren hotel, perfect voor een fijne vakantie. Ruim 463 reizigers beoordelen Hotel Cartago Nova by ALEGRIA gemiddeld met een 6. Meer weten? Bekijk dan nu de foto[APOSTROPHE]s en beoordelingen van Hotel Cartago Nova by ALEGRIA, voor meer informatie! Ben jij toe aan een heerlijke vakantie in Spanje? Boek jouw vakantie naar Hotel Cartago Nova by ALEGRIA vandaag nog!

Vanaf

260.00

Brickell Bay Beach Resort

Land:
Verblijven in een aangename accommodatie in Palm Beach? Hotel TRYP by Wyndham Aruba Adults Only is een comfortabel 3-sterren hotel, perfect voor een fijne vakantie. Ruim 144 reizigers beoordelen Hotel TRYP by Wyndham Aruba Adults Only gemiddeld met een 9. Meer weten? Bekijk dan nu de foto[APOSTROPHE]s en beoordelingen van Hotel TRYP by Wyndham Aruba Adults Only, voor meer informatie! Ben jij toe aan een heerlijke vakantie in Aruba? Boek jouw vakantie naar Hotel TRYP by Wyndham Aruba Adults Only vandaag nog!

Vanaf

1,313.00

Hotel en Appartementen George

Hotel en Appartementen George is gelegen in een rustige en groene omgeving. Het fijne complex is verzorgd en heeft al het vertier in de directe omgeving. Zo liggen zowel het centrum als het strand op loopafstand. Ideaal om zo centraal te verblijven, maar toch steeds terug te komen in deze oase van rust. De warme sfeer die je hier aantreft is als een magie; het is niet uit te leggen en je moet het eigenlijk gewoon zelf ervaren.

De appartementen zijn verdeeld over drie gebouwen en zijn netjes ingericht. De witte en blauwe kleuren zorgen voor een typisch Grieks karakter. Alle appartementen hebben een eigen balkon met uitzicht over de bergen of op het zwembad. Een lekkere duik in het zwembad is dus zo gemaakt. Vervolgens kun je nog genieten en bijkleuren van de zon op het terras.

Vanaf

654.00