Verblijven in een aangename accommodatie in La Romana? Hotel Viva Dominicus Beach by Wyndham is een luxe 4-sterren hotel, perfect voor een fijne vakantie. Ruim 2402 reizigers beoordelen Hotel Viva Dominicus Beach by Wyndham gemiddeld met een 8. Meer weten? Bekijk dan nu de foto[APOSTROPHE]s en beoordelingen van Hotel Viva Dominicus Beach by Wyndham, voor meer informatie! Ben jij toe aan een heerlijke vakantie in Dominicaanse Republiek? Boek jouw vakantie naar Hotel Viva Dominicus Beach by Wyndham vandaag nog!
Op slechts 300 meter van het strand ligt het mooie Luna Club Hotel Yoga & Spa. Samen met Hotel Luna Park vormt dit hotel één geheel: de twee hotels zijn met elkaar verbonden door het mooie zwembad in het midden en de receptie.
Luna Club Hotel Yoga & Spa is een 'slow travel' hotel, hierdoor vindt er bij het hoofdzwembad geen levendige muziek of animatie plaats. De activiteiten worden op een andere plaats in het hotel georganiseerd, zodat je op het terras bij het zwembad in alles rust kunt relaxen. Wil je extra relaxen? Dat kan! De hele dag wordt er op het strand of in het yoga-zaaltje van het hotel (met binnenzwembad) gezorgd voor o.a. yoga, meditatie en tai chi. Ook is er sinds kort een adults only zone om nog meer te relaxen.
Luna Club Hotel Yoga & Spa staat bekend om de goede ligging en de luxe faciliteiten. Zo kun je ontspannen in de jacuzzi of een baantje trekken in het buitenzwembad. Het eten is fantastisch: er worden maaltijden voor je klaargemaakt door de kok waar je bij staat. Bijzonder is dat een deel van de gerechten in kleine pannetjes klaar staat bij het buffet. Je pakt dus je eigen pannetje met het gerecht dat jou het lekkerst lijkt.