Voor iedereen een geschikt reisaanbod!

Altijd het beste aanbod

Veilig boeken bij betrouwbare partners

Gale South Beach

Verblijven in een aangename accommodatie in Miami Beach? Hotel Gale South Beach is een luxe 4-sterren hotel, perfect voor een fijne vakantie. Ruim 5224 reizigers beoordelen Hotel Gale South Beach gemiddeld met een 8. Meer weten? Bekijk dan nu de foto[APOSTROPHE]s en beoordelingen van Hotel Gale South Beach, voor meer informatie! Ben jij toe aan een heerlijke vakantie in Verenigde Staten? Boek jouw vakantie naar Hotel Gale South Beach vandaag nog!

Prijzen vergelijken

Gale South Beach is te boeken bij:

Bekijk deals vanaf 1,101.00

Relevante pagina's voor jou

Bekijk ook deze aanbiedingen

Finca Vista Salinas

Land:
Het lijkt wel alsof iedereen op Lanzarote over artistiek talent beschikt. Zou het door het overweldigende landschap komen? Zijn het de vele kleuren van de natuur, kleuren die extra stralen door de krachtige Afrikaanse zon? Ik weet niet wat de reden is, maar het zorgt er in elk geval voor dat er op het eiland bijzonder veel aandacht is voor schoonheid. Zo ook in Yaiza waar eigenaar Santiago alweer 12 jaar geleden een oude boerderij verbouwde.

Alleen al de eindeloze vergezichten maken de Finca Vista Salinas buitengewoon. Maar de boerderij zelf heeft ook bijzonder veel te bieden. Want waar eerst nog een ruïne stond, zijn nu zes luxe 'casitas' verschenen. Je vindt er alles voor een fijne vakantie: een sfeervol ingericht huisje, een eigen terras met uitzicht op de zoutvelden, de zee, een riant zwembad en bovenal heel veel rust en ruimte. Met een perfect gevoel voor vorm en kleur creëerde Santiago een schitterend samenspel van contrasten: tussen het zwart van de omliggende lavagrond, de witte muren van de casitas en het turquoise gekeurde zwembad. Door Santiago's oog voor schoonheid waan je je in Yaiza even in een andere wereld. Alsof je binnenwandelt in een schilderij.

Vanaf

673.00

Hotel Mitsis Bali Paradise

Hotel Mitsis Bali Paradise ligt op een mooie locatie, op loopafstand van het strand en het gezellige kleine centrum van Bali, via een steile weg. Het heerlijke zwembad is omgeven door veel groen en beplanting met een terras en ligbedden. Geniet van een mooi uitzicht over de golf van Bali en bestel af en toe een lekker drankje of verfrissende cocktail in de poolbar. 

Er is nóg een zwembad met drie kleine waterglijbanen die een leuke toevoeging zijn voor zowel volwassenen als kinderen. De kamers zijn eenvoudig, en lekker eten is ook belangrijk tijdens de vakantie. Er is een buffetrestaurant, maar er is ook een à la carte restaurants. In dit geniet je van de Kretenzer gastronomie. 

Vanaf

793.00