Voor iedereen een geschikt reisaanbod!

Altijd het beste aanbod

Veilig boeken bij betrouwbare partners

Be Live Collection Marrakech

🇲🇦Marokko
Marrakech
hotel
All Inclusive

Be Live Collection Marrakech is te boeken bij:

Prijzen vergelijken

28 augustus 2026, 9 dgn
Amsterdam
 1.070

Bekijk ook deze aanbiedingen

Coral Costa Caribe Resort & Spa

Dit resort ligt pal aan het strand van Juan Dolio op de Dominicaanse Republiek. Met de All Inclusive formule word je de hele dag in de watten gelegd. Geniet van vier restaurants, van buffet tot à la carte met grillgerechten, Mexicaanse en Italiaanse specialiteiten. Ontspan op het zonneterras, duik in één van de zwembaden, of speel tennis en beachvolleybal. 's Avonds geniet je van een drankje in de sportbar en sluit je de avond af met een dansje in de discotheek. Plezier gegarandeerd!

Vanaf

 1.083

The B Place

Soort:
Verblijven in een aangename accommodatie in Rome? Hotel The B Place is een comfortabel 3-sterren hotel, perfect voor een fijne vakantie. Ruim 2550 reizigers beoordelen Hotel The B Place gemiddeld met een 8. Meer weten? Bekijk dan nu de foto's en beoordelingen van Hotel The B Place, voor meer informatie! Ben jij toe aan een heerlijke vakantie in Italie? Boek jouw vakantie naar Hotel The B Place vandaag nog!

Vanaf

 459

Resort Pickalbatros Aqua Vista

Soort:
Wil jij niets liever dan een luxe vakantie in het altijd zonnige Hurghada? Resort Pickalbatros Aqua Vista is een prachtig 4-sterrenhotel dat meer dan geschikt is voor het gehele gezin. Voor de kinderen is er een speciaal waterpark en een miniclub. Als je even tot rust wil komen kun je terecht bij de heerlijke spa. Voor de echte actievelingen is er een breed sportaanbod. Wat dacht je van een potje tennis of volleybal? Ook is er in de avonden genoeg te beleven met een uitgebreid aanbod aan entertainment. Heb jij je koffer al ingepakt? Boek jouw reis naar Resort Pickalbatros Aqua Vista.

Vanaf

 584

Il Bagolaro

Soort:
Zodra ik uit mijn auto stap, weet ik wat ik moet doen. De prachtige tuin van Il Bagolaro roept mijn naam. Ik loop de tuin in en neem alle kleuren en geuren in me op. Eigenaresse Valentina komt vol enthousiasme aanlopen. Ze heeft mijn auto vast horen aankomen. Valentina geeft me een rondleiding over hun adresje, een echte Italiaanse agriturismo; een werkende boerderij waar je tevens als gast kan overnachten. De boerderij heeft een lange geschiedenis en is sinds de jaren '50 in bezit van de familie van Valentina.

Het gele hoofdgebouw is het middelpunt van een maar liefst 150 hectare groot landgoed vol met wijngaarden en olijfbomen. Naast olijfolie en wijn produceert, de familie van Valentina ook lokale specialiteiten, zoals paté en chocolade. Mijn maag begint al te rommelen bij het idee.

Als laatste laat Valentina mij de kamers zien. Stuk voor stuk zijn ze anders en zo gezellig. Elke kamer is vernoemd naar een stuk groente of fruit die op de boerderij wordt verbouwd en is ingericht in een bijpassende kleur. Wanneer we bij de groene kamer met de naam vijg zijn aangekomen, is het even alsof ik droom. Ik ruik echt vijgen! Inmiddels zie ik dat de kok is gearriveerd met een vijgentaart. Ik kan mijn geluk niet op; we eten de heerlijke taart op in de tuin. Ik voel me weer even een klein meisje. Het leven is hier zo zoet!

Vanaf

 682