Voor iedereen een geschikt reisaanbod!

Altijd het beste aanbod

Veilig boeken bij betrouwbare partners

Servatur Puerto Azul

Servatur Puerto Azul

Zin in een zonvakantie met het hele gezin? Waar iedereen zich op-en-top kan vermaken? Dan is Servautr Puerto Azul wat voor jullie! Dit 4-sterrenhotel in Puerto Rico, op Gran Canaria, heeft alles in huis voor een geweldige tijd met het hele gezin. Zo zijn er verschillende zwembaden, zonneterrassen en waterglijbanen, en geniet je van een geweldig uitzicht over de Atlantische Oceaan. Speciaal voor de kleintjes is er een miniclub, speeltuin, kinderbad en minidisco. En helemaal fijn: je kunt je vakantie ook all inclusive boeken. Zo hoef jij nergens meer over na te denken! Daarnaast zorgt het hotel regelmatig voor animatie. Als dat geen heerlijke vakantie wordt… Zie jij jezelf hier al volop genieten? Boek dan snel je vakantie bij Servatur Puerto Azul!

Prijzen vergelijken

Servatur Puerto Azul is te boeken bij:

Bekijk deals vanaf 672.00

Relevante pagina's voor jou

Bekijk ook deze aanbiedingen

Anar Villas

Wanneer ik wakker word in de Anar Villas op Rhodos, lijkt het net alsof ik nog droom. Ik open de gordijnen van mijn luxe slaapkamer en het eerste wat ik zie, is de Middellandse Zee. Met het groene landschap op de voorgrond is het net een schilderij. Hier kan ik wel aan wennen!

In het oosten van het Griekse eiland Rhodos ligt het kleine dorpje Kalithea. Hier staan de drie Anar Villas: Amel, Amina en Anissa. Deze schitterende vakantiehuizen zijn bijzonder smaakvol ingericht, met stenen muren, luxe stoffen en accenten van hout. Neem een duik in het prachtige privézwembad en geniet vanaf het ligbed van de zon. Je zit hier heerlijk rustig en tegelijkertijd valt er in de omgeving genoeg te beleven. Zo is het slechts tien minuten rijden naar Rhodos-Stad en ook de beroemde stranden van Faliraki liggen binnen handbereik.

Vanaf

1,445.00

La Casa De La Luz Artist Home

Land:

Wat een plek. Ik opende de poort en voelde het meteen: dit is geen gewone vakantievilla, dit is een artistieke oase. De zon tekent speelse schaduwen over de patio, waar een geurige vijgenboom boven het overloopzwembad hangt. Binnen ontdek ik elke keer iets nieuws - een kunstwerk, een detail, een lichtinval die me betovert. Hier heeft de kunstenaar Esteban Ruiz iets bijzonders gecreëerd: een thuis dat uitnodigt tot rust én verwondering. 's Avonds dwaal ik nog even door de tuin met uitzicht over de Guadalquivir-vallei, het zachte licht kleurt alles goud.

La Casa de la Luz Artist Home ligt in het hart van het Andalusische dorp Almodóvar del Río, waar het dagelijks leven zich nog heerlijk lokaal en ontspannen voltrekt. Op een paar minuten rijden ligt het imposante kasteel van Almodóvar, dat diende als filmlocatie voor Game of Thrones - een must voor liefhebbers van geschiedenis en fantasy. Ook Córdoba ligt binnen handbereik, net als Sevilla en zelfs Málaga, waardoor dit een ideale uitvalsbasis is voor culturele uitstapjes. De villa zelf is modern ingericht en biedt volop comfort, met drie slaapkamers, een goed uitgeruste keuken en diverse terrassen die privacy en rust garanderen. Een plek waar elke dag voelt als een ode aan schoonheid en balans.

Vanaf

1,135.00

Hotel Renaissance Mediterraneo

Land:
Ben je op zoek naar een luxueus verblijf in het hart van Napels? Het 4-sterren Renaissance Naples Hotel Mediterraneo biedt een perfecte mix van elegantie en comfort. Gelegen in het historische centrum, op slechts enkele minuten van de winkelstraat Via Toledo en de Galleria Umberto I, is dit hotel de ideale uitvalsbasis om de stad te verkennen. Geniet van een panoramisch uitzicht over de Golf van Napels vanaf het dakterras, waar je kunt ontspannen in de hot tub of genieten van een heerlijk ontbijt. Ervaar de charme van Napels vanuit het Renaissance Naples Hotel Mediterraneo en boek vandaag nog je verblijf!

Vanaf

588.00