Voor iedereen een geschikt reisaanbod!

Altijd het beste aanbod

Veilig boeken bij betrouwbare partners

Prijzen vergelijken

Babaylon is te boeken bij:

Bekijk deals vanaf  513

Relevante pagina's voor jou

Bekijk ook deze aanbiedingen

Club Marvy

Club Marvy ligt in een rustige, groene omgeving aan de Egeïsche kust van Turkije, in de omgeving van Özdere. Je verblijft hier direct aan een zandstrand, met comfortabele ligbedden en uitzicht op zee. Vanaf de infinity pool kijk je zó uit over de baai, een perfecte plek om even helemaal te ontspannen.

De uitstraling van het resort is natuurlijk en authentiek, met veel hout, warme tinten en een opzet die mooi opgaat in de omgeving. Vanbinnen zijn de kamers modern ingericht, met een strak design en comfortabele voorzieningen. Ze liggen verspreid over het groene terrein en bieden rust en privacy.

Zin in een relaxte dag aan het water? Geniet van het uitzicht vanuit de infinity pool of ontspan bij het andere zwembad, waar je op een ligbed onder de palmbomen tot rust komt. Voor kinderen zijn er twee aparte kinderbaden, waar ze veilig kunnen spelen en afkoelen. De waterglijbanen zorgen voor extra plezier, voor jong én oud.

Ook op het droge is er van alles te doen. In de spa kom je helemaal tot rust met een sauna, hamam, yogalessen, massages en een relaxruimte. Liever actief bezig? Speel een potje tennis, beachvolleybal of basketbal. Of kies voor iets rustigers zoals minigolf, tafeltennis, darts of biljart. Het kan hier allemaal, en dat maakt elke dag weer anders.

Vanaf

 717

Paradise Island Villas

Als je het hebt over het paradijs...' Mijn goede vriend Jorgos keek me lachend aan, want hij weet dat ik 'Een stukje paradijs op aarde', de laatste tijd iets te vaak heb gehoord. 'Bij Paradise Island Villas doen ze hun naam eer aan. Geloof me!' En eerlijk is eerlijk: ik ben dit keer echt het paradijs binnen gewandeld. Boordevol vruchten die ik maar wat graag plukte.

De twaalf stijlvolle, luxe villa's lagen rustig op de berghelling naar de zee en de bergen te kijken. 's Avonds laat kwam ik aan en het paradijselijke avontuur begon direct. Ik danste bijna letterlijk door mijn stijlvolle villa langs de open keuken, de trendy woonkamer, de open haard, mijn slaapkamer boven waar het moderne hemelbed prijkte, in de badkamer borrelde de jacuzzi van geluk. Mijn ogen kwamen tijd te kort dankzij alle details die ook tot in perfectie waren doorgevoerd. Zachte muziek klonk door de cinemaset en toen gebeurde het: ik opende de deur naar mijn tuin waar de lichtjes zacht mijn privézwembad verlichtten. 'Ik heb Eleni gevraagd of de kok nog wat eten wilde maken', lachte Jorgos. En hij wees naar het goddelijke maal op tafel. 'Gastvrijheid krijgt hier een nieuwe definitie!'

En nu zit ik hier, mijn eerste ochtend. 'Een plek waar het de bloemen groots bloeien, waar je niks meer wenst omdat alles wat je wenst er al is. Een plek waar je hele lijf glimlacht. Je hebt gelijk. Dit is het paradijs.' Jorgos gaat tevreden achterover zitten. Ik kijk naar de zee verderop. 'Maar niet doorvertellen he?' lacht hij. 'Nee,' jok ik stiekem. 'Niet aan iedereen.'

Vanaf

 1.150