Voor iedereen een geschikt reisaanbod!

Altijd het beste aanbod

Veilig boeken bij betrouwbare partners

Manaspark Deluxe Oludeniz

Manaspark Deluxe Oludeniz

Prijzen vergelijken

Manaspark Deluxe Oludeniz is te boeken bij:

Bekijk deals vanaf  630

Relevante pagina's voor jou

Bekijk ook deze aanbiedingen

Coral Villas la Quinta

Villa
Spanje
16 juni 2026, 8 dgn
Logies
Santa Ursula
Amsterdam

Coral Villas la Quinta is precies het adresje waar ik al een tijdje naar op zoek was. Als ik aankom, staat Timothy, de beheerder, al op me te wachten. Het eerste wat hij zegt is dat ik vanaf nu mijn drukke thuisleven even los kan laten. De omgeving hier in het noorden is zo bijzonder mooi dat ik er stil van word. Daarnaast is mijn villa erg luxe en wat een privacy! Er is een fijne woonkamer en er zijn maar liefst drie slaapkamers waar ik uit kan kiezen. De tuin is goed onderhouden, het zwembad ziet er heerlijk uit en de zonsondergang is hier werkelijk prachtig. Vooral in de zomer, want dan zakt hij precies vlak voor de villas in zee, wat zorgt voor een dromerig kleurenspektakel.

Als je hier verblijft, dan is iedere dag een ware ontdekkingstocht. Bezoek het dorp Garachico, dat op iets meer dan een half uur rijden ligt. Dit is vooral leuk in het weekend, want dan zijn er altijd veel locals die graag een praatje met je maken. Kun je meteen je Spaans weer een beetje ophalen. Een leuk detail is dat de winkeltjes zich in oude panden bevinden, een prachtig gezicht. Zin in lekkere wijn? Proef dan de wijnen van Bodega Monje, op ongeveer vijftien minuten rijden. Wandelen of fietsen is heel fijn in het schitterende bos van La Lagunetas. Wil je een dagje niet al te veel ondernemen, maar toch even de deur uit? Op slechts tien minuten wandelen zit het typisch Canarische restaurant Tasca Taller Don Diego Avarez, waar je geniet van de meest smakelijke tapas.

Vanaf 

 1.158,-

Las Arenas Affiliated by Melia

hotel
Spanje
16 februari 2026, 8 dgn
Logies en ontbijt
Benalmádena
Münster
Maak je op voor een flinke dosis zon, zee en strand! Bij Hotel Las Arenas aan de zonnige Costa del Sol is het optimaal vakantie vieren, met of zonder kinderen. Dit verzorgde 4-sterrenhotel in Benalmadena, direct aan de Middellandse Zee, heeft een (zonne)terras met geweldig uitzicht, een heerlijk zwembad omringd met ligbedjes en palmbomen en zelfs een jacuzzi. Je hoeft je er geen moment te vervelen, want er is buiten zonnebaden en zwemmen nog veel meer te doen: je kunt er onder meer (in de buurt) tafeltennissen, golfen, watersporten én er wordt voor volop entertainment gezorgd. Zie jij jezelf hier al helemaal genieten van een strandvakantie onder de Spaanse zon? Boek dan snel jouw verblijf bij Hotel Las Arenas!

Vanaf 

Senhora Da Guia Boutique

hotel
Portugal
10 december 2025, 8 dgn
Logies en ontbijt
Cascais
Eindhoven

Vanaf