Voor iedereen een geschikt reisaanbod!

Altijd het beste aanbod

Veilig boeken bij betrouwbare partners

Verblijven in een aangename accommodatie in Malcesine? Hotel Sole is een comfortabel 3-sterren hotel, perfect voor een fijne vakantie. Ruim 142 reizigers beoordelen Hotel Sole gemiddeld met een 8. Meer weten? Bekijk dan nu de foto[APOSTROPHE]s en beoordelingen van Hotel Sole, voor meer informatie! Ben jij toe aan een heerlijke vakantie in Italie? Boek jouw vakantie naar Hotel Sole vandaag nog!

Prijzen vergelijken

Sole is te boeken bij:

Bekijk deals vanaf 956.00

Relevante pagina's voor jou

Bekijk ook deze aanbiedingen

Sofitel L Imperial Mauritius

Land:
Verblijven in een aangename accommodatie in Flic En Flac? Hotel Sofitel L Imperial Mauritius is een luxe 5-sterren hotel, perfect voor een fijne vakantie. Ruim 166 reizigers beoordelen Hotel Sofitel L Imperial Mauritius gemiddeld met een 8. Meer weten? Bekijk dan nu de foto[APOSTROPHE]s en beoordelingen van Hotel Sofitel L Imperial Mauritius, voor meer informatie! Ben jij toe aan een heerlijke vakantie in Mauritius? Boek jouw vakantie naar Hotel Sofitel L Imperial Mauritius vandaag nog!

Vanaf

1,545.00

Hacienda Las Tres Niñas

Land:

Een oase van rust. Zo kan ik deze prachtige plek het beste omschrijven. Vanuit de weelderige tuin kijk ik nog eens naar het Spaanse guesthouse, de handgeschilderde tegeltjes en het indrukwekkende zwembad. Ik ben er pas net, maar voel me nu al helemaal thuis.

Hacienda Las Tres Niñas ligt in La Puebla Del Rio, een charmant dorpje aan de oevers van de Guadalquivir. Het is een schitterend familiehuis met een rijke historie. De naam Las Tres Niñas (de drie meisjes) is dan ook een verwijzing naar de drie meisjes die het huis van hun moeder hebben geërfd. Vanaf het moment dat je de tuin instapt, word je overweldigd door schoonheid én rust. Je kan zien dat de kleinschalige guesthouse met veel liefde is ingericht. Er zijn vijf kamers, allemaal met een unieke inrichting. Laat je verwonderen door de traditionele Zuid-Spaanse stijl met prachtige lokale accenten én het uitzicht op de tuin en zwembad. De paardenstallen maken het Spaanse plaatje helemaal compleet. Houd je van wandelen? Vergeet dan niet je wandelschoenen in te pakken. Niet ver van het guesthouse vind je namelijk één van Europa's grootste natuurreservaten; een waar paradijs voor vogel- en natuurliefhebbers!

Vanaf

840.00