Bungalows La Villa ligt midden op het eiland, op een schitterende plek. Het bestaat uit diverse geschakelde bungalows in een mooie tuin, waardoor het net lijkt alsof je in een dorpje verblijft. Ben je op zoek naar wat vertier, stap dan in de auto naar Los Llanos de Aridane. Dit plaatsje bevindt zich op slechts een klein stukje rijden.
De bungalows zijn netjes ingericht en hebben een terras. Heerlijk, om op deze plek de dag te beginnen met een smakelijk ontbijtje. Het middelpunt van La Villa is het fijne zwembad met zonneterras. Hier is het goed toeven op een ligbedje in het zonnetje.
Hotel Diana is een tijdloos en charmant hotel aan het populaire, Venetiaanse, Agios Marcos plein; midden in het levendige centrum van Zakynthos-Stad. Direct naast het hotel ligt de Katholieke kerk, waardoor de gehele omgeving hier één en al sfeer uitstraalt. Toch is ook waterpret hier niet ver weg, want na ongeveer 200 meter kun je al een heerlijke duik in de zee maken.
Sinds de opening van Hotel Diana is het goed bijgehouden en tref je hier nu vooral een authentiek sfeer aan, maar dan wel met de gemakken van nu. Neem bijvoorbeeld de stijlvolle Rosto Roof Garden Poolbar op de 4e etage, waarbij je naast een zwembad (alleen voor volwassenen) en een gezellige (cocktail)bar ook nog eens kunt genieten van een prachtig uitzicht. Voor de liefhebbers is er tevens een wellnesscenter om even helemaal bij weg te dromen.