Voor iedereen een geschikt reisaanbod!

Altijd het beste aanbod

Veilig boeken bij betrouwbare partners

Hotel Khao Lak Paradise Resort

Hotel Khao Lak Paradise Resort

Prijzen vergelijken

Hotel Khao Lak Paradise Resort is te boeken bij:

Bekijk deals vanaf  1.036

Relevante pagina's voor jou

Bekijk ook deze aanbiedingen

Hotel Nasos & Resort

Hotel Nasos & Resort ligt in Moraitika op het zonnige Corfu, op korte afstand van zowel het strand als het levendige centrum. Dankzij de complete renovatie voelt het hotel fris en modern aan. Hier verblijf je in alle rust, maar toch dicht bij alles wat je nodig hebt.

De kamers zijn netjes ingericht met lichte kleuren en moderne meubels. Elke kamer beschikt over een balkon of terras, en biedt daarmee een fijne plek om buiten te zitten. De frisse uitstraling van het hotel komt ook terug in de kamers, die comfortabel en praktisch zijn ingericht.

's Ochtends staat er een ontbijt voor je klaar. Kies je voor halfpension, dan schuif je ook 's avonds aan in het restaurant voor een smakelijk diner met lokale invloeden. Liever uit eten in de buurt? Binnen vijf minuten loop je zo het centrum van Moraitika in, vol tavernes en gezellige terrasjes. Ideaal voor een ontspannen vakantie waarbij alles binnen handbereik is.

Vanaf

 480

Finca Vista Salinas

Het lijkt wel alsof iedereen op Lanzarote over artistiek talent beschikt. Zou het door het overweldigende landschap komen? Zijn het de vele kleuren van de natuur, kleuren die extra stralen door de krachtige Afrikaanse zon? Ik weet niet wat de reden is, maar het zorgt er in elk geval voor dat er op het eiland bijzonder veel aandacht is voor schoonheid. Zo ook in Yaiza waar eigenaar Santiago alweer 12 jaar geleden een oude boerderij verbouwde.

Alleen al de eindeloze vergezichten maken de Finca Vista Salinas buitengewoon. Maar de boerderij zelf heeft ook bijzonder veel te bieden. Want waar eerst nog een ruïne stond, zijn nu zes luxe 'casitas' verschenen. Je vindt er alles voor een fijne vakantie: een sfeervol ingericht huisje, een eigen terras met uitzicht op de zoutvelden, de zee, een riant zwembad en bovenal heel veel rust en ruimte. Met een perfect gevoel voor vorm en kleur creëerde Santiago een schitterend samenspel van contrasten: tussen het zwart van de omliggende lavagrond, de witte muren van de casitas en het turquoise gekeurde zwembad. Door Santiago's oog voor schoonheid waan je je in Yaiza even in een andere wereld. Alsof je binnenwandelt in een schilderij.

Vanaf

 596