Voor iedereen een geschikt reisaanbod!

Altijd het beste aanbod

Veilig boeken bij betrouwbare partners

Carlton Al Barsha

Prijzen vergelijken

Carlton Al Barsha is te boeken bij:

Bekijk deals vanaf  691

Relevante pagina's voor jou

Bekijk ook deze aanbiedingen

Argos

Land:
Wil jij alles van Ibiza ontdekken in het heerlijke kustplaatsje Talamanca? Bij het 4-sterrenhotel Argos zit je dicht bij alle hotspots van Talamanca én het uitgaansleven in Ibiza-stad. Hotel Argos ligt ook nog eens aan zee. Echt alles binnen handbereik dus. De kamers van Hotel Argos zijn ook nog eens recent gerenoveerd: plof na het uitgaan lekker neer op je comfortabele bed. Boek jouw verblijf bij Hotel Argos en maak de leukste herinneringen tijdens jouw verblijf in Talamanca.

Vanaf

 686

Hotel Fiori

Net buiten Gouvia ligt deze oase van rust: Hotel Fiori. In dit kleinschalige vakantieverblijf verwelkomt het personeel je met open armen en voel je je meteen thuis. De fijne tuin vol met palm-, en olijfbomen, zorgt er bovendien voor dat je heerlijk kunt ontspannen. Op een ligbedje in de zon of met een boek in het zachte gras. Naast de rustige buitenomgeving biedt Hotel Fiori ook een selectie van onlangs gerenoveerde deluxe kamers.

Bij het zwembad draait het om relaxen; een paar baantjes in het verkoelende water, opdrogen in de zon of tukken in de schaduw van de bomen. Uiteraard kun je tussendoor nog even een refresh drankje halen bij de poolbar. Ook binnen is er een gezellige bar, die zich beter laat omschrijven als een bruine kroeg en waar je de avond kunt goed afsluiten. Binnen een half uurtje lopen ben je in het centrum van de bekendste badplaats van het eiland, Gouvia. Deze plaats heeft het allemaal: ontzettend veel charmante restaurantjes, tientallen winkels en een mooi strand. Verken ook de rest van Corfu, pak gemakkelijk de bus die maar op 250 meter van het hotel stopt. Van de leuke badplaats als Paleokastritsa tot aan de prachtige hoofdstad van het eiland.

Vanaf

 348

Appartementen Atlantis-Las Lomas

Land:

Natuurlijk wil je niets missen van het bruisende centrum van Puerto del Carmen! Met Appartementen Atlantis-Las Lomas als thuisbasis zit je dan zeker goed. Dit prachtige vakantieverblijf is op een speelse manier gebouwd. De mooie appartementen liggen rondom de 4 zwembaden en zijn erg ruim, gezellig en netjes verzorgd! Het personeel is vriendelijk, behulpzaam en staat altijd voor je klaar.

Terwijl de kinderen zich prima vermaken in het kinderbad neem jij een verfrissende duik in het zwembad of geniet je van een goed boek op een ligbed. In de prachtige omgeving is ook genoeg te beleven. Het appartementencomplex bevindt zich op loopafstand van het Blanca-strand en de gezellige boulevard, waar je heerlijk kunt winkelen of een hapje kunt eten. Ook ben je zo in het sfeervolle oude centrum van de badplaats Puerto del Carmen, met haar vele winkeltjes en uitgaansgelegenheden. Ook is het aan te bevelen om een auto te huren, zodat je alle leuke stekjes van het eiland kunt ontdekken!

Vanaf

 415