Voor iedereen een geschikt reisaanbod!

Altijd het beste aanbod

Veilig boeken bij betrouwbare partners

Hotel Golden Sea Pattaya Hotel

Hotel Golden Sea Pattaya Hotel

Het 3-sterren Hotel Golden Sea Pattaya Hotel biedt moderne kamers met eigen balkons, ideaal voor een ontspannen vakantie. Met de centrale ligging op loopafstand van het bruisende uitgaans- en winkelgebied, geniet je van alles wat Pattaya te bieden heeft. Ontspan bij het buitenzwembad of geniet van een drankje aan de bar. Het hotel biedt gratis WiFi, een restaurant en een 24-uursreceptie voor een zorgeloos verblijf. Voor wie met de auto reist, is er gratis parkeergelegenheid beschikbaar. De internationale luchthaven U-Tapao ligt op circa 31 kilometer afstand. Klaar om Pattaya te ontdekken? Boek nu je verblijf bij D-reizen!

Prijzen vergelijken

Hotel Golden Sea Pattaya Hotel is te boeken bij:

Bekijk deals vanaf 788.00

Relevante pagina's voor jou

Bekijk ook deze aanbiedingen

H10 Tindaya

Land:
Voel je welkom in het sfeervolle Tindaya hotel van H10! Dit geweldige 4-sterrenverblijf heeft alles wat jij en je gezin wensen. Het indrukwekkende zwemparadijs steelt de show met drie zwembaden, twee kinderbaden en een groot piratenschip met glijbanen. Een paradijs voor de grote en kleine waterratten. Voor nog meer plezier voor de kinderen, neem je ze mee naar de kidsclub of de disco. Jijzelf ontspant bij een van de prachtige zwembaden of op het privéstrand. Tussendoor laat je jezelf verfrissen met een koel drankje in een van de vele bars. 's Avonds eet je met de hele familie in een van de sfeervolle restaurants, waar voor ieder wat wils is! Als de dag bijna voorbij is, ontdek je welke geweldige sporten er te doen zijn. Zo plan je je volgende dag vol actie. Of kies je ervoor om te ontspannen in de wellness? Het is allemaal mogelijk, probeer het vooral zelf uit! Boek nu je gezellige topvakantie naar H10 Tindaya!

Vanaf

617.00

Hotel H10 Delfin – adults only

Land:
Hotel H10 Delfin bevindt zich in het centrum van Salou in een levendige winkelstraat, op slechts 200 m van het Levante-strand. Er zijn twee zwembaden waarvan één met hydromassage. In het buffetrestaurant worden sommige gerechten klaargemaakt waar je bij staat en voor een fruitige cocktail kun je terecht bij de poolbar of in de lobbybar. Het Blue Team organiseert in het hoogseizoen allerlei activiteiten en zorgt 's avonds voor een leuke show.

Vanaf

457.00