Voor iedereen een geschikt reisaanbod!

Altijd het beste aanbod

Veilig boeken bij betrouwbare partners

Verblijven in een aangename accommodatie in Dubai? Hotel Nihal is een comfortabel 3-sterren hotel, perfect voor een fijne vakantie. Ruim 1237 reizigers beoordelen Hotel Nihal gemiddeld met een 7. Meer weten? Bekijk dan nu de foto[APOSTROPHE]s en beoordelingen van Hotel Nihal, voor meer informatie! Ben jij toe aan een heerlijke vakantie in Verenigde Arabische Emiraten? Boek jouw vakantie naar Hotel Nihal vandaag nog!

Prijzen vergelijken

Nihal is te boeken bij:

Bekijk deals vanaf 818.00

Relevante pagina's voor jou

Bekijk ook deze aanbiedingen

ROYAL HIDEAWAY Playacar

Land:
Verblijven in een aangename accommodatie in Playa Del Carmen? Hotel ROYAL HIDEAWAY Playacar is een luxe 5-sterren hotel, perfect voor een fijne vakantie. Ruim 1013 reizigers beoordelen Hotel ROYAL HIDEAWAY Playacar gemiddeld met een 9. Meer weten? Bekijk dan nu de foto[APOSTROPHE]s en beoordelingen van Hotel ROYAL HIDEAWAY Playacar, voor meer informatie! Ben jij toe aan een heerlijke vakantie in Mexico? Boek jouw vakantie naar Hotel ROYAL HIDEAWAY Playacar vandaag nog!

Vanaf

1,389.00

Appartementen Nure Mar Y Mar

Land:
Gisteren viel ik met mijn neus in de boter. Ik was nog maar net aangekomen op mijn bestemming in het uiterste westen van Menorca, of in het nabijgelegen Ciutadella barstten de jaarlijkse feesten van Sant Joan los. Ruiters te paard veroverden het stadje en de bewoners vierden Middeleeuwse feesten. Een uitstekende manier om kennis te maken met de zeer beleefde bevolking en het Spaanse eten, dat hier van uitmuntende kwaliteit is.

Vandaag doe ik na al dat feestgedruis rustig aan. Ik heb een plekje ontdekt in de prachtige baai van Cala'n Blanes, dichtbij het strandtentje dat mij van een koel drankje voorziet en is ook nog eens op loopafstand te vinden van mijn logeerplek. Ik verblijf enkele dagen in Appartementen Nure Mar y Mar, een kleinschalig complex dat middenin een gezellige woonwijk ligt. Toen ik zojuist naar het strand wandelde, waande ik mij een lokale Spaanse en stelde mij voor dat ik hier mijn dagen zou slijten. Geen gek idee. Het eiland is klein, de baaien zijn fenomenaal mooi, de mensen zijn vriendelijk.

Als ik 's avonds mijn gedachten deel met mijn gastvrouw Marina, lacht zij hartelijk. “Vakantie vieren is iets anders dan het dagelijks leven”, waarschuwt ze mij met een knipoog. “Maar je bent áltijd welkom om van ons prachtige eiland te komen genieten. Menorca heeft namelijk voor iedereen heel veel te bieden.”

Vanaf

682.00