Voor iedereen een geschikt reisaanbod!

Altijd het beste aanbod

Veilig boeken bij betrouwbare partners

El Violin Experiencia

🇪🇸Spanje
Melegis
hotel
Logies en ontbijt

Oelala El Violin Experiencia in Andalusië is echt een plekje naar mijn hart. Dit pareltje heeft een typisch Spaanse flair, heeft oog voor de kleinste details en ligt op een prachtige locatie in de Vallei van Lecrín. Om precies te zijn in Melegis, tussen de dennen, citrusvruchten, amandel- en olijfbomen.

Je snapt; er is genoeg te bewonderen in de omgeving! Bezoek de Alhambra of trek je wandelschoenen aan en laat je verrassen door de vlak bijgelegen natuurgebieden, zoals de Sierra Nevada. Zin in een dagje zon, zee en strand? Dan rijd je in een half uur naar de goudgele zandstranden aan de Costa del Sol. Klinkt fijn hė? Deze vakantie kun je je laten verwonderen door de prachtige dingen die je ziet, maar ook heel fijn relaxen. Daar zorgen de Belgische eigenaren, Christel en Patrick wel voor bij El Violin Experiencia. Plons in het fijne zwembad, bestel een fruitige kan sangria en kom heerlijk tot rust in je prachtige kamer.

El Violin Experiencia is te boeken bij:

Prijzen vergelijken

17 juni 2026, 8 dgn
Brussel
 926

Bekijk ook deze aanbiedingen

Bianca Tierra Villas

Soms kom je op plekken waar het lijkt alsof de tijd heeft stil gestaan. Zoals hier in Lithakia, in het zuiden van Zakynthos. Dit is één van de oudste dorpen van het eiland en er lopen nauwelijks toeristen rond. Ik doe daarom net of ik ook een local ben!

In tegenstelling tot de oude dorpskern, zijn de Bianca Terra Villas gloednieuw en dat is goed te zien. De moderne architectuur, de smaakvolle inrichting en de goed onderhouden tuin vormen samen een prachtig geheel. Neem een verfrissende duik in het ruime zwembad, steek de barbecue aan of ga met een goed boek onder de parasol zitten. Hier kom je de dag wel door! Wil je er toch een keertje op uit om meer van het eiland te zien? Stap dan in je auto en rijd eens naar Zakynthos-stad. Je kunt hier heerlijk flaneren over de promenade en dineren in echte Griekse taverna. Ga je liever naar het strand? Dan zijn Porto Roxa en Dafni Beach aanraders. Maak een foto van de azuurblauwe zee en imposante rotspartijen en je zult zien dat deze zo op een ansichtkaart kan.

Vanaf

 1.004

Hotel Méditerranée

In Hotel Méditerranée weten ze wat vakantie is! De jarenlange ervaring van het attente personeel zorgt ervoor dat het je aan niks ontbreekt. Je zit eerste rang aan het prachtige zandstrand en geniet elke dag van een mooie zonsondergang. Het ontbijt is lekker uitgebreid en dat is een fijn begin van de dag. Hierna kun je alle kanten op. Heerlijk relaxen bij het zwembad of op het strand met uitzicht over de turquoise zee. Of ga je naar de gezellige badplaats Lassi? Je wandelt er zo naar toe en je hebt de restaurants voor het uitzoeken. Geniet en kom met mooie herinneringen thuis!

Vanaf

 668

El Palacio en Spa

Soort:
Het 4-sterren El Palacio Resort en Spa in Abu Dabbab biedt een ideale vakantie voor zowel ontspanning, als avontuur. Dit resort, direct aan het strand, biedt een perfecte mix van luxe en gemak. Het grote buitenzwembad met drie waterglijbanen, verwarmd in de winter, biedt daarbij vermaak voor alle leeftijden. Geniet daarnaast van culinaire hoogstandjes in zes verschillende restaurants en ontspan met een drankje in een van de zes bars. Dat is pas genieten! Voor de sportievelingen is er verder een breed scala aan activiteiten en watersporten. Vervolgens ben je welkom in het spa- en wellnesscentrum voor ultieme ontspanning. De kids kunnen tussendoor plezier beleven in het aparte zwembad, in de speeltuin en bij de miniclub. Kortom, El Palacio Resort en Spa heeft alles voor een onvergetelijke vakantie aan de Rode Zee.

Vanaf

 547