Voor iedereen een geschikt reisaanbod!

Altijd het beste aanbod

Veilig boeken bij betrouwbare partners

Villas New Lanzasuites

Villas New Lanzasuites

Wat een heerlijke plek! Mijn bungalow in Villas New Lanzasuites is de ideale uitvalsbasis voor een ontspannen vakantie. De witte huisjes met palmbomen geven direct dat echte vakantiegevoel. ’s Ochtends drink ik koffie op mijn terras en ’s middags plons ik in één van de zwembaden. De luxe ligbedden zijn heerlijk om de zon in te duiken. Alles wat ik nodig heb is dichtbij: het strand op 500 meter en de winkels en restaurants om de hoek. Wat wil je nog meer?

Villas New Lanzasuites bestaat uit eenvoudige, maar comfortabele bungalows met een slaapkamer, badkamer en een knusse woonkamer met keukentje. De meeste tijd zul je buiten doorbrengen: op je terras, bij het zwembad of op één van de ligbedden in de weelderige tuin. Voor wie van buiten koken houdt, is er de mogelijkheid om een barbecue te huren en in de zon te grillen. De locatie is ideaal, met het strand, winkeltjes en restaurants binnen handbereik. Kortom, je hoeft je hier nooit te vervelen.

Prijzen vergelijken

Villas New Lanzasuites is te boeken bij:

Bekijk deals vanaf 933.00

Relevante pagina's voor jou

Bekijk ook deze aanbiedingen

Familien- en Garten Theresia

Verblijven in een aangename accommodatie in Hinterglemm? Hotel Familien- en Gartenhotel Theresia is een luxe 4-sterren hotel, perfect voor een fijne vakantie. Ruim 1213 reizigers beoordelen Hotel Familien- en Gartenhotel Theresia gemiddeld met een 10. Meer weten? Bekijk dan nu de foto[APOSTROPHE]s en beoordelingen van Hotel Familien- en Gartenhotel Theresia, voor meer informatie! Ben jij toe aan een heerlijke vakantie in Oostenrijk? Boek jouw vakantie naar Hotel Familien- en Gartenhotel Theresia vandaag nog!

Vanaf

2,642.00

RIU Tikida Beach

Land:
Kom voor een perfecte week opladen samen je geliefde naar Agadir. Het 4-sterrenhotel is verzameling van stijl en Marokkaanse gastvrijheid. Elke ruimte is met zorg ingericht en het hotel biedt alles voor een week vol onvergetelijke herinneringen. Als eerste neem je een duik in de prachtige zwembaden. Waar je je baantjes zwemt tussen de palmbomen aan het zonneterras. Terwijl je partner geniet van het zoutwaterbad, de hamam en de massages in het spacentrum! Samen proosten jullie op een geweldige vakantie bij een van de 3 bars en laat je iets lekker serveren bij de snackbar. Of ga je direct naar een van de 4 verschillende restaurants? Waag nog een laatste dansje bij de discotheek en kom daarna volledig tot rust in je charmante kamer. Samen met je geliefde even ongestoord genieten; kom snel naar Tikida Beach in Agadir.

Vanaf

816.00