Voor iedereen een geschikt reisaanbod!

Altijd het beste aanbod

Veilig boeken bij betrouwbare partners

Hotel Quinta do Mar – Country & Sea Village

Hotel Quinta do Mar – Country & Sea Village

Terwijl ik door de prachtige Algarve rijd, op weg naar mijn nieuwe adresje Hotel Quinta do Mar – Country and Sea Village, geniet ik al van de adembenemende uitzichten. Ik kom aan bij het hotel en ben direct blij verrast door de tientallen palmbomen, felpaarse bougainvillea’s en de rustgevende geluiden van vogels.

Ik word warm welkom geheten en krijg een rondleiding door het verblijf. Gelijk zie ik het, dit is een oase van rust. Hier kun je zo binnen een paar dagen een boek uitlezen. We lopen naar het zwembad en het eerste dat mij op valt is niet eens het zwembad zelf, maar het fantastische uitzicht! De eigenaar van het hotel leidt me verder naar mijn kamer, die nog een sfeervolle en authentieke stijl heeft.

Daarna ga ik met een boek liggen op een bedje bij het zwembad en kijk ik zo nu en dan weer even naar het adembenemende uitzicht…

Prijzen vergelijken

Hotel Quinta do Mar – Country & Sea Village is te boeken bij:

Bekijk deals vanaf  402

Relevante pagina's voor jou

Bekijk ook deze aanbiedingen

Villa’s Calpe met privézwembad – inclusief huurauto

Villa's Calpe is het ideale adres voor een relaxte vakantie aan de Costa Blanca. Deze villas liggen verspreid over het schitterende gebied in de buurt van het mooie plaatsje Calpe. Ze zijn geschikt voor maximaal 8 personen en verschillen qua exterieur en inrichting.

De afstand naar het centrum en het prachtige, langgerekte 'Playa Cristal'-strand is ongeveer 2,5 kilometer. De omgeving is erg mooi en in Calpe vind je ook nog eens een gezellig centrum  met winkels, terrasjes en oude straatjes met witte huizen. 'Thuisblijven' kan ook: bij de villa's is een privé-zwembad met daaromheen een fijn zonneterras. Let op, sommige villas hebben meerdere trapjes, zowel binnen als buiten. Hier kun je heerlijk genieten van rust, het zonnetje en een lekker koel drankje. Wat een luxe!

Langs de prachtige kust tussen Moraira en Calpe liggen allemaal kleine strandjes, fantastisch! Ook vind je er veel restaurantjes, met allemaal een fantastisch uitzicht. Vanuit Calpe ben je, met de auto, in ongeveer 20 minuten in Moraira. Ten noorden van Moraira, richting Jávea, zijn eveneens veel leuke, kleine strandjes te vinden.

Vanaf

 613

Caldera View Resort

Op zoek naar een ontspannen vakantie op Santorini? In het schilderachtige Megalochori vind je het 3-sterren Caldera View Resort, een adults only hotel dat rust en comfort biedt. Geniet van een verfrissende duik in een van de grootste zwembaden van het eiland, compleet met hydromassage en waterval. Het restaurant biedt een adembenemend uitzicht op de caldera en de Egeïsche Zee, ideaal voor romantische zonsondergangen. De traditionele Cycladische architectuur en de serene omgeving maken dit resort tot een perfecte keuze voor koppels en vrienden. Ontdek de charme van Santorini en laat je verwennen in Caldera View Resort. Boek vandaag nog je verblijf bij D-reizen en beleef een onvergetelijke vakantie!

Vanaf

 505

Club Kastalia Holiday Village

Club Kastalia Holiday Village is een heel fijn vakantieadres in een rustgevende omgeving bij het kleine plaatsje Konakli. Het sfeervolle Selections hotel bestaat uit twee verschillende delen. Kies voor de club kamers als je je in een sfeervolle een groene omgeving wilt bevinden. Waan je bij deze kamers in een dorpachtige omgeving met meerdere vrij lage gebouwen die omgeven zijn door veel groen en fleurige bloemen. De superieur kamers hebben daarentegen een strakkere uitstraling en liggen in één gebouw.

Wat zo fijn is bij dit hotel is dat de zwembaden in verschillende delen liggen. Zo zijn er 3 zwembaden om uit te kiezen en als het aan de kinderen ligt kunnen wij wel raden welk zwembad het wordt; het grote waterspeelplein, waar in het midden een groot schip staat met glijbanen. De ouders kunnen aan de zijkant van het zwembad lekker relaxen met goed uitzicht op de kinderen.  Op zoek naar iets meer rust? Ga dan naar het 'adult only' zwembad. Ook is er een zwembad waar de animatie activiteiten worden gehouden. Doe mee met een potje waterpolo, aquagym of één van de andere leuke activiteiten.

Iedere woensdag is er in Konakli een gezellige markt te vinden. De bruisende badplaats Alanya is na ongeveer 20 minuten met de dolmus (een kleine bus) te bereiken. Pal voor de deur van het hotel ligt een goudgeel strand, waar je heel wat uurtjes kunt ontspannen in de zon. Omdat het op vakantie vaak om relaxen draait kun je hier ook terecht in de hamam, een badhuis, om van dit eeuwenoude Turkse gebruik te genieten. Wie zich helemaal in de watten wil laten leggen kan ook nog kiezen voor een heerlijke massage.

Vanaf

 553