Voor iedereen een geschikt reisaanbod!

Altijd het beste aanbod

Veilig boeken bij betrouwbare partners

Finca el Lance

Eigenaren Ernst en Brigitte, hebben mij uitgenodigd om een weekje te vertoeven bij hun unieke adresje Finca el Lance vlakbij het dorpje El Tanque. Daar zeg ik natuurlijk geen nee tegen. Met trots vertelde ze mij aan de telefoon over hun prachtige plekje met uitzicht over zee, veel privacy en weg van de massa. Eindelijk is de week aangebroken en daar zit ik dan, op mijn eigen privéterras met een geweldig uitzicht over de azuurblauwe zee. Ik voel me een enorme geluksvogel hier op het Spaanse eiland Tenerife.

Ik zit hier namelijk in mijn eeuwenoude privé casa gemaakt van prachtige oude stenen en ben omgeven door een uitgestrekte tropische tuin. Vanaf mijn terras kijk ik ver uit over de zee, terwijl de barbecue zachtjes warm staat te worden. Je loopt hier eigenlijk letterlijk warm voor deze plek. Binnen loop je over de terracottavloeren met je blote voeten langs de open haard.

De barbecue is er nog niet klaar voor, besluit ik en trek mijn slippers aan. Ik ga nog even een wandeling maken over een van de kronkelpaadjes in de tuin van 5000m2. Er is nog zoveel te zien hier: de vele zitjes, bankjes, planten, de bloemen. En het uitzicht! Het is hier prachtig!

Prijzen vergelijken

Finca el Lance is te boeken bij:

Bekijk deals vanaf  589

Relevante pagina's voor jou

Bekijk ook deze aanbiedingen

Masseria Montenapoleone

Bij toeval ontdek ik één van mijn meest sprookjesachtige adresjes in Italië, Masseria Montenapoleone. Ik rijd door de diepgroene heuvels van Puglia en luister naar mijn favoriete Italiaanse muziek. Plots zie ik in de verte een groot wit gebouw met opvallende rode strepen tevoorschijn komen. Het gebouw is omringd door de vele olijfbomen. Fladderende vlinders in mijn buik vertelden mij dat ik die plek moest gaan ontdekken.

 

Eenmaal aangekomen in het gebouw, maakt mijn reislustig hart een sprong van geluk. Een klein bordje op de receptie van het gebouw vertelt mij namelijk dat het gebouw een agriturismo is. Direct word ik verwelkomd door eigenaar Giuliano met een Italiaanse kus op mijn wang. Het lijkt net alsof ik ben beland in een Italiaans sprookje.Het witte gebouw, de Italiaanse charme, een veld vol olijfbomen en de vrolijke bloemen geven mij een magisch gevoel. Giuliano leidt mij rond door zijn unieke agriturismo. Het zwembad is ruim en in de verte kun je de azuurblauwe zee zien glinsteren in de zon. Mijn oog valt op de grote lounge bedden naast het zwembad. 'Hier kan ik wel de hele dag relaxen.' Giuliano neemt mij mee naar La Falegnameria, het restaurant van Masseria Montenapoleone. Het ruikt hier heerlijk en vanavond mag ik een paar gerechten proeven.

 

Samen lopen Giuliano en ik naar mijn kamer. “Bedankt voor je komst, Eliza. Hier is jouw kamer.” Giuliano geeft mij een knipoog en opent mijn deur. De kamer is even prachtig en sprookjesachtig als de rest van dit unieke adresje met witte muren, natuurlijke materialen en romantische meubelstukken. Mijn bed ruikt heerlijk door het bosje lavendel op mijn kussen. Ik zal vast heerlijk slapen vanavond. Maar eerst is het tijd voor een fietstocht die Giuliano heeft georganiseerd. Samen met een paar andere gasten mogen wij dit prachtige gebied op de fiets ontdekken. Ik ben van plan om hier nog wel een tijdje te verblijven.

Vanaf

 1.039

Cortijo del Arte

Ik ben weer in mijn favoriete Spaanse regio: Andalusië! Weet je wat ik zo leuk vind aan deze zonnige bestemming? Er is zo veel te zien en er zijn zo veel fijne verblijfjes te bezoeken. Ideaal dus voor een rondreis! Overnachten in een aantal verschillende accommodaties. Van overnachten in een klein huisje in een verlaten bergdorpje, tot een verblijf in een luxe villa met eigen zwembad. Ik hou van de afwisseling en het ontdekken van nieuwe pareltjes. Dit keer verblijf ik een paar nachten op het landgoed van Cortijo del Arte. Wanneer ik de indrukwekkende poort binnenrijd van deze authentieke witgekalkte boerderij, overvalt me meteen dat heerlijke vakantiegevoel. Hier ga ik mezelf helemaal onderdompelen in het Spaanse leven! Ik help eigenaar Santiago met het verzorgen van de ezels, neem een verfrissende duik in het zwembad en geniet van de lekkerste kaas en wijn tijdens een tasting.

Cortijo del Arte is zo'n typisch Spaans adresje met een prachtige beschutte binnenplaats, een fantastisch restaurant en een sfeervolle bar met een heerlijk terras. Alle kamers en suites op dit landgoed zijn karakteristiek en kleurrijk ingericht en grenzen aan de binnenplaats of kijken uit op de glooiende heuvels. Met de bruisende stad Malaga op slechts 30 minuten rijden is dit een ideale uitvalsbasis om zowel de stad als het binnenland te bezoeken. Geniet van de unieke witte dorpjes en binnenmeren of rijd door naar steden als Sevilla en Granada. In Andalusië is altijd wat te beleven!

Vanaf

 551

Hotel HM Isabela – adults only

Hotel HM Isabela ligt vlak bij het mooie strand van Santa Ponsa. Je hoeft alleen maar de straat over te steken en je staat al op de boulevard, perfect. En bij het hotel is ook nog een zwembad voor een frisse duik. Dat is altijd fijn na een dagje zonnen aan zee. Koele drankjes bestel je bij de poolbar en het centrum zit om te hoek. Je leest het al: je hebt hier alles bij de hand voor een heerlijke vakantie op Mallorca.

Vanaf

 449

Palacio Gran Via a Royal Hideaway

Wil je verblijven in een historisch paleis in het hart van Granada? Het 5-sterren Palacio Gran Vía, a Royal Hideaway Hotel, biedt een unieke combinatie van traditioneel erfgoed en modern comfort. Gelegen tegenover de kathedraal en dicht bij het Alhambra, dompel je jezelf onder in de rijke cultuur van de stad. Geniet van culinaire hoogstandjes in het restaurant, ontspan op het dakterras met panoramisch uitzicht op de Alhambra, of kom tot rust in de wellnessruimte met traditioneel hammam. Boek nu bij D-reizen en ervaar het zelf!

Vanaf

 574