Voor iedereen een geschikt reisaanbod!

Altijd het beste aanbod

Veilig boeken bij betrouwbare partners

Liokrina Villas

Terwijl ik een slok wijn neem, besef ik op wat voor bijzonder plekje ik deze keer ben beland. Zittend in het zonnetje op het terras naast mijn villa kijk ik dromerig om me heen. Het zwembad, de luxe villa, het uitzicht over de zee: alles is perfect! Ik besluit mijn wijn nog eens bij te schenken en loop mijn villa binnen. Weer verbaas ik me over de luxe die hier verstopt zit. Ik vang een glimp op van het bed in de slaapkamer, waarin ik vannacht als een roosje heb geslapen. De ruime keuken met eethoek, sierlijke trap en gezellige woonkamer maken het plaatje compleet.

Als ik weer buiten kom, hoor ik in de verte eigenaresse Vassiliki nieuwe gasten ontvangen zoals alleen een echte Griekse dat kan; je voelt je gelijk thuis. Ik denk terug aan hoe ik die middag, ronddwalend door de straatjes van het plaatsje Koroni, steeds iets nóg mooiers ontdekte. Zoals de indrukwekkende Venetiaanse bouwwerken en het Byzantijnse fort. Ik kan niet wachten om iedereen te vertellen over het bijzondere plekje dat ik nu weer heb ontdekt. Hier ga ik voorlopig nog niet weg!

Wil je liever in een suite verblijven? Klik dan hier.

Prijzen vergelijken

Liokrina Villas is te boeken bij:

Bekijk deals vanaf 947.00

Relevante pagina's voor jou

Bekijk ook deze aanbiedingen

The Cross

Land:
Wil je verblijven in een elegant hotel in het hart van Rome? Het 3-sterren The Cross Hotel, voorheen bekend als Hotel Bled, is gevestigd in een prachtige villa uit de 19e eeuw. Na een uitgebreide renovatie in 2020 biedt het hotel nu moderne kamers en faciliteiten. Gelegen op slechts 8 minuten lopen van de Sint-Jan van Lateranenbasiliek en dicht bij het metrostation Manzoni, is dit hotel de ideale uitvalsbasis om de Eeuwige Stad te verkennen. De kamers zijn voorzien van airconditioning, een lcd-tv en een eigen badkamer. Begin je dag met een continentaal ontbijtbuffet en ontspan 's avonds in de stijlvolle loungebar of op een van de vier panoramische terrassen met uitzicht op het historische aquaduct. Met een 24-uursreceptie en conciërgeservice staat het personeel klaar om je verblijf zo aangenaam mogelijk te maken. Boek nu bij D-reizen en ontdek Rome vanuit The Cross Hotel!

Vanaf

270.00