Voor iedereen een geschikt reisaanbod!

Altijd het beste aanbod

Veilig boeken bij betrouwbare partners

Tenuta Castellare di Tonda

🇮🇹Italië
Montaione
appartement
Logies
Eeuwen en eeuwen geleden waren er twee adellijke rijke families, de Medici en Strozzi, die elkaar het licht in de ogen niet gunden. Allebei hielden ze van de Toscaanse heuvels, de stilte en het zachte ochtendzonlicht. Trots waren ze ook op de weelderige kunst en de steden. De ene ‘had’ Florence. De ander Siena. Dankzij hun rijkdom bouwden ze de prachtigste gebouwen en lieten hun sporen na. Maar wie zwaaide de scepter?

In Tenuta Castellare di Tonda vond ik mijn antwoord, terwijl ik zat te genieten van het Toscaanse landleven in een van de landhuizen van jawel, de familie Strozzi. In het heetst van de strijd heb je vast behoefte aan stilte en bezinning, bedenk ik me, terwijl ik uitkijk over de pijnbomen, de wijnvelden en het zachte groen. ‘Hier kom je tot rust’, zeiden de eigenaren Stefano en Alessandro me. Met rijkdom is het zeker gebouwd, want met 280 hectare grond heb je hier alle ruimte om je gedachten de vrije loop te laten en je ogen de kost te geven. Er zijn twaalf vrijstaande landhuizen, met elk een eigen zwembad, privacy en appartementen waar ruimte, comfort en de Toscaanse stijl zegevieren. En dan is er nog een spa- en wellnesscentrum, een tennis- en golfbaan, plekjes om uren te turen en te wandelen. ‘Peace and quiet’, Stefano komt aanlopen. Ik glimlach en denk aan de twee families en hun eeuwige strijd. Verderop ligt het wonderschone Florence op me te wachten. ‘De Medici’s moeten maar even wachten’, lach ik. Want ik blijf voorlopig bij de Strozzi’s, in één van hun wonderschone creaties waar ik even terug ga in de tijd.

Tenuta Castellare di Tonda is te boeken bij:

Prijzen vergelijken

13 oktober 2026, 8 dgn
 673

Bekijk ook deze aanbiedingen

Finca San Agustin

Soort:

Finca San Agustin is een van die adresjes waar je graag hele dagen wegdroomt... Bij aankomst voel ik me meteen ontspannen, want mijn oog valt direct op de rustgevende tuin en de fijne ligbedden bij het zwembad die me toelachen. Details zoals waterkruiken, planten, bankjes en zithoekjes zorgen ervoor dat ik hier nu al nooit meer weg wil.

De appartementen van dit fantastische verblijf zijn ook met veel liefde ingericht. Van buiten zie je al dat ze echt in de stijl zijn die voor Tenerife zo typerend is. Houten kozijnen, grove stenen verwerkt in de muren... Prachtig! Binnen is het een en al detail. Houten balken op het plafond, idem luiken, prachtige plavuizen en overal accessoires, alsof er het hele jaar door iemand woont. Omdat alles zo goed verzorgd is, hoef je je alleen maar zorgen te maken over wat je de hele week gaat doen. Het bezoeken van de Cuevas de Jable is vast een leuke tip! Deze bijzondere grotten liggen in de buurt van de finca en kun je bijna niet missen.

Vanaf

 833

Pharaoh Azur Resort

Soort:
Pharaoh Azur Resort is een ruim opgezet vijfsterrenresort direct aan een prachtig privéstrand in Hurghada. Omgeven door groene tuinen en met uitzicht op de azuurblauwe Rode Zee, is dit de perfecte plek voor een ontspannen vakantie. Hier draait alles om comfort, uitstekende service en uitgebreide faciliteiten, zodat je je geen moment hoeft te vervelen. Neem een verfrissende duik in een van de zwembaden, ontspan in het wellnesscentrum of geniet van de zon op het privéstrand. Ook op culinair gebied kom je niets tekort. Met meerdere restaurants die zowel lokale als internationale gerechten serveren, is er altijd iets lekkers te proeven. De ruime kamers zijn stijlvol ingericht en voorzien van moderne gemakken, met een eigen balkon of terras om optimaal te genieten van de omgeving. Of je nu komt voor rust, zon of leuke activiteiten, Pharaoh Azur Resort biedt alles voor een geslaagde vakantie aan de Rode Zee.

Vanaf

 563

Golden Tulip President

Soort:
In het Tunesische Hammamet ligt het 4-sterrenhotel Golden Tulip President: hier geniet je van zon, zee en zwembaden op één plek. Je loopt zo naar het fijne privéstrand waar de ligbedden al voor je klaarstaan. Rondom het hotel zorgen palmbomen, zonneterrassen en meerdere zwembaden voor het ultieme vakantiegevoel. Binnen geniet je van een heerlijke spa, uitgebreide buffetten en Italiaanse specialiteiten in het à-la-carterestaurant. ’s Avonds is er volop entertainment of kun je dansen in de discotheek. Ook voor kinderen is er volop vermaak met een kinderbad, kidsclub en kinderdisco. Of je nu kiest voor een ruime kamer of een bungalow met extra privacy, je zit hier helemaal goed. Boek vandaag nog jouw verblijf bij D-reizen en laat het vakantiegevoel beginnen!

Vanaf

 328

Casual del Mar Málaga

Soort:
Bij dit hotel verblijf je in een bijzondere onderwaterwereld. Alles in het hotel voelt aan of je tussen de zeedieren verblijft. Met verschillende thema's voelt het overal heel aangenaam aan. Bewonder de mooie muurschilderingen in je kamer en kom volledig tot rust. Vanuit het hotel wandel je zo naar het strand. Dus rol je handdoek uit en droom heerlijk verder over de prachtige zee en haar onderwaterwereld.

Vanaf

 428