Voor iedereen een geschikt reisaanbod!

Altijd het beste aanbod

Veilig boeken bij betrouwbare partners

Hotel Sant Alphio Garden & Spa

Hotel Sant Alphio Garden & Spa

Hotel Sant Alphio Garden & Spa heeft een romantische en pittoreske ligging. Dit complex is uitermate geschikt om ultiem te kunnen genieten van de indrukwekkende omgeving. Wandel naar zee, neem een verkwikkende duik en geniet van een heerlijke dag op het strand. Liever zwemmen in een zwembad? Ook dat kan bij het hotel. Wat is Sicilië toch mooi!

Prijzen vergelijken

Hotel Sant Alphio Garden & Spa is te boeken bij:

Bekijk deals vanaf 761.00

Relevante pagina's voor jou

Bekijk ook deze aanbiedingen

Eftalia Downtown

Land:
Zin in een zonvakantie op een toplocatie in Alanya? Dan is Eftalia Downtown wat voor jou! Dit 3-sterrenhotel met zwembad en zonneterras ligt direct aan het strand en op loopafstand van het bruisende centrum. Eftalia Downtown is perfect voor een betaalbare vakantie aan de Turkse Rivièra. De hotelkamers en appartementen zijn eenvoudig maar verzorgd en de sfeer is geweldig. Even geen zin in strand of zwembad? Ga dan lekker shoppen of rondstruinen; de winkels liggen dichtbij. In de buurt vind je bovendien veel restaurants en leuke terrassen. Of kom helemaal tot rust in de spa. Eftalia Downtown is al jarenlang een begrip onder Nederlandse vakantiegangers, die er maar wat graag terugkomen. Zin in een heerlijke strandvakantie in Turkije? Boek dan snel jouw verblijf bij Eftalia Downtown!

Vanaf

271.00

Quinta do Mel

Land:
Heerlijk die wind door mijn haren. Ik heb de kust intussen achter me gelaten en rijd met mijn scooter door het mooie, Portugese platteland. Plotseling hoor ik een luide knal. Terwijl ik aan de kant van de weg sta, zie ik wat er aan de hand is. Een lekke band! Balen! Daar sta ik dan. Gelukkig zie ik op loopafstand een interessant huis. Ik ben er bijna wanneer een man me tegemoet loopt. Het is Luis, de eigenaar van het hotel. Hij kent iemand die erg handig is en hij wil hem wel even voor me bellen.

Omdat ik toch moet wachten nodigt Luis me uit in de theesalon van het hotel. Ik word verwend met een verse kruidenthee. Hij vertelt me dat hij naast de vele overheerlijke soorten kruidenthee ook verschillende soorten honing, kaas, wijn en jam heeft. Allemaal zelfgemaakt! Verrukkelijk! Ik kan ze hier allemaal proeven en als ik er geen genoeg van kan krijgen kan ik ze ook nog kopen in het winkeltje bij het hotel.

Terwijl ik alweer van mijn derde kop kruidenthee met honing aan het genieten ben, komt Luis naar me toe. Mijn band is weer geplakt. Nu al? Hij moet lachen om mijn reactie. Ik kan ook gewoon een paar nachtjes heerlijk blijven overnachten. Het is ten slotte een hotel. Dat is een goed idee! Dan kan ik namelijk nog dagen lang genieten van alle overheerlijke producten.

Vanaf

610.00