Voor iedereen een geschikt reisaanbod!

Altijd het beste aanbod

Veilig boeken bij betrouwbare partners

Hotel Steigenberger Golf Resort

🇪🇬Egypte
El Gouna
hotel
Logies en ontbijt

Aan het strand en aan de beroemde 18-holes PGM golfbaan ligt het luxe Steigenberger Golf Resort. Met fijne faciliteiten ga je hier een onbezorgde vakantie tegemoet.

De 268 prachtige kamers hebben een modern interieur met een Oosterse twist. Ze zijn gevestigd in lage gebouwen met twee of drie verdiepingen en zijn gebouwd in Nubische stijl. De comfortabele kamers bieden allemaal een waanzinnig uitzicht: op het zwembad, de tuin, golfbaan of lagune.

Echte lekkerbekken kunnen in dit hotel ook hun hart ophalen: in het elegante hoofdrestaurant, dat uitkijkt op het zwembad, wordt het eten voor je neus klaargemaakt en worden er regelmatig thema-avonden georganiseerd. La Rotisserie, in de toren, serveert prachtige gerechten met verfijnde smaken. En op de kaart van het aan de golfbaan gelegen Green Green Bar & Restaurant staan gezonde maaltijden en snacks.

Op het resort zijn veel plekken om lekker te luieren in de zon, maar ook om even af te koelen: zo zijn er twee mooie zwembaden met twee aparte kinderbaden, en is er een aquacenter waar je terecht kunt voor indrukwekkende snorkeltripjes, kitesurfing of een lesje duiken.

Hotel Steigenberger Golf Resort is te boeken bij:

Prijzen vergelijken

21 juni 2026, 8 dgn
Amsterdam
 704

Bekijk ook deze aanbiedingen

Appartementen La Baranda

Soort:

Appartementen La Baranda is een sfeervol en kleinschalig vakantieadres in authentiek Andalusische stijl. Het is rustig gelegen, maar toch dicht bij de levendigheid. De gezellige boulevard van La Carihuela, het strand, supermarkten, bushaltes en een metrostation zijn op loopafstand. Met de metro sta je binnen 20 minuten in het prachtige centrum van Málaga!

Voor een verkoelende duik heeft La Baranda een zwembad. Dat is altijd fijn na een dagje de omgeving ontdekken. En wil je gewoon lekker ontspannen? Dat kan op het terras met ligbedden of in de lobby. En in je eigen appartement met o.a. balkon of terras en een kitchenette, waar je zelf een lekkere maaltijd kunt klaarmaken. Maar gezellig uit eten in een knus restaurantje kan natuurlijk ook.

Vanaf

 432

Kahya Hotel

Soort:
Op een van de meest geliefde plekjes van Alanya vind je Kahya Hotel, op slechts 50 meter van het beroemde Kleopatra strand en op loopafstand van het levendige centrum. Hier begint je dag met het uitzicht met een heerlijk ontbijt en eindigt die met een wandeling langs gezellige terrasjes of een bezoek aan de oude burcht van de stad. De ligging is perfect voor wie het strand én de stad wil combineren, zonder gedoe met vervoer. Overdag relax je aan het zwembad of laat je je meevoeren van de waterglijbaan. Liever wat actie? Er is een fitnessruimte en voor de kinderen een leuke miniclub. Geniet van smakelijke gerechten in het buffetrestaurant en bestel een drankje aan een van de bars. Kahya Hotel is een vertrouwde uitvalsbasis waar alles klopt voor een zorgeloze vakantie in hartje Alanya.

Vanaf

 439