Altijd het beste aanbod
Veilig boeken bij betrouwbare partners
Sandy Beach Apartments is een gezellig complex in een rustige omgeving. De appartementen zijn netjes ingericht die omringd worden door een goed onderhouden tuin. Als de temperatuur stijgt, biedt het zwembad de verkoeling en de ligstoelen met parasols zorgen voor aangename schaduw. Hier kun je genieten van de rustige sfeer en nieuwe energie opdoen. Op een steenworp afstand van het ligt het fijne strand met kristalhelder water en een rustige sfeer.
Bij de snack-/zwembadbar worden overdag verfrissende drankjes en lichte maaltijden geserveerd. De gastvrije eigenaren, Mario en Natassa, organiseren in het hoogseizoen gezellige barbecues. De eigenaren hebben ook een eigen wijnproductie en bieden daarom ook wijnproeverijen aan.
Hotel Melia Costa del Sol THE LEVEL ligt aan het strand van Bajondillo in Torremolinos. Deze accommodatie is door een bruisende boulevard gescheiden van het heerlijke zandstrand, en ook de visrestaurantjes waar deze populaire badplaats om bekend staat, vind je op loopafstand van het hotel.
De comfortabele kamers zijn modern ingericht en van alle gemakken voorzien. In het restaurant worden de gerechten in buffetvorm geserveerd. Bij de bar kun je genieten van een tropische cocktail en ondertussen luisteren naar live muziek.
Het animatieprogramma van Melia Costa del Sol biedt je de mogelijkheid deel te nemen aan leuke activiteiten, maar het is natuurlijk ook heerlijk om aan zwembad te liggen. Ultiem ontspannen doe je in het Thalassocenter waar je tegen betaling gebruik kunt maken van bijvoorbeeld een sauna en stoombad.
Voor andere kamertypes dan THE LEVEL kijk hier.
De authentieke Griekse gastvrijheid zit bij familie Kakkos in het bloed. Zij beschouwen hun gasten als familie en heten je dan ook graag welkom in Hotel Kakkos Bay Resort. Dit gezinsvriendelijke hotel ligt bij het dorpje Koutsounari en wordt omringd door prachtige natuur inclusief een kristalheldere zee. Voor de deur ligt een privé strandje waar jouw ligbed al voor je klaarstaat voor een dag pure ontspanning.
Overnachten doe je in fijne kamers met een knus comfort. Voor net een beetje extra luxe zijn er ook kamers met een privé zwembad. Ook de culinaire verwennerij staat centraal; van een energie vol mediterraan ontbijt tot traditionele Griekse gerechten plus internationale klassiekers bij de lunch en het diner. In het gezellige à-la-carterestaurant wordt alles bereid met lokale ingrediënten, zodat je de Griekse keuken goed leert kennen. Tussendoor zijn er heerlijke drankjes en snacks beschikbaar, ideaal voor een lichte verfrissing na een zonnige dag.
Wat is dit genieten… ik neem nog een slokje van mijn verse sinaasappelsap en geniet van de rust. Sinds een paar dagen verblijf ik in Suites Del Mundo: een verborgen pareltje in Andalusië. De 6 luxe suites bevinden zich in een authentiek Spaans herenhuis in het historische centrum van Alhaurin el Grande. Dit bijzondere pand is prachtig gerenoveerd en omgebouwd tot een charmant hotel. De geliefde Nederlandse eigenaresse Susan runde eerst met haar partner Finca Del Mundo in dezelfde buurt. De finca is nu verkocht en het stel is gestart aan het volgende Spaanse avontuur.
Alle suites verschillen qua inrichting, maar één ding hebben ze gemeen: ze zijn allemaal ruim opgezet en beschikken over authentieke elementen zoals hoge plafonds. Ook de Spaanse details komen overal in terug. Buiten op het heerlijke zonterras vind je een fijn zwembad en een buitenkeuken die gebruikt mag worden door de gasten. Op loopafstand vind je talloze leuke restaurantjes waar je de lekkerste tapas en sangria kan proeven. Wil je wat meer zien van dit deel van Andalusië? Bezoek dan zeker het betoverende witte dorpje Mijas Pueblo en de bijzondere Barranco Blanco watervallen.