Voor iedereen een geschikt reisaanbod!

Altijd het beste aanbod

Veilig boeken bij betrouwbare partners

Hotel htop Amaika

Hotel htop Amaika

Hotel htop Amaika ligt op een klein stukje wandelen van het mooie strand van Calella. Ook als je op zoek bent naar bars, restaurants en winkels hoef je niet ver te lopen. Lekker van de zon genieten kan goed op het zonneterras en voor een frisse duik is er een zwembad. Heb je trek in een drankje: bij de bar wordt hiervoor gezorgd.

Prijzen vergelijken

Hotel htop Amaika is te boeken bij:

Bekijk deals vanaf  372

Relevante pagina's voor jou

Bekijk ook deze aanbiedingen

The Three Graces

Ik was meteen onder de indruk toen ik de heuvel opliep en de elegante villa's van Three Graces voor me zag liggen, badend in het gouden licht van de namiddagzon. Het enige wat ik hoorde was het zachte geritsel van olijfbomen in de wind. In de verte gloeide de horizon, perfect zichtbaar vanaf mijn balkon, waar een glas witte wijn en een bordje verse mezze op me wachtten. Eirini, de hartelijke eigenaresse, begroette me met een warme glimlach en een mandje vol lokale verrassingen. Terwijl ik in mijn privézwembad dook, voelde ik het: hier op Kos, op deze plek, is de tijd even helemaal van mij.

Three Graces Villas bestaat uit drie identieke luxe villa's met elk twee slaapkamers en twee badkamers. De inrichting is smaakvol, met natuurlijke materialen en zachte aardetinten die perfect passen bij de serene omgeving. Iedere villa beschikt over een royale privézwembad met zonneterras en een weelderige tuin waar het heerlijk toeven is. Binnen vind je een romantisch bubbelbad dat uitnodigt tot ontspannen na een dag vol ontdekkingen. Voor wie actief wil blijven, is er een gym op het terrein. Het panoramische zeezicht, de rust van de locatie en de stijlvolle afwerking maken dit tot een van die zeldzame plekken waar je je meteen thuis voelt.

Vanaf

 1.537