Voor iedereen een geschikt reisaanbod!

Altijd het beste aanbod

Veilig boeken bij betrouwbare partners

Hotel Golden Port Salou & Spa

Hotel Golden Port Salou & Spa

Golden Port Salou & Spa biedt vele faciliteiten voor een heerlijke vakantie, zoals een fantastisch zwembad met zonneterras. De moderne kamers van dit mooie hotel zijn netjes ingericht. Het restaurant biedt een uitgebreid buffet waarvan sommige gerechten door de kok klaargemaakt worden waar je bij staat. Als je tussendoor trek hebt, dan kun je op het terras van de bar genieten van een lekker broodje, heerlijke pizza, een salade of ijs.

Om te ontspannen is er een spa met binnenzwembad, hydromassage, sauna en stoombad. Ook is er de mogelijkheid om een schoonheidsbehandeling te reserveren of te genieten van een fijne massage. Als je van activiteit houdt, dan zit je in Golden Port Salou & Spa goed, want de hele dag wordt er van alles georganiseerd. Het maakt niet uit hoe oud je bent, voor iedereen is er wel iets leuks te doen.

Prijzen vergelijken

Hotel Golden Port Salou & Spa is te boeken bij:

Bekijk deals vanaf 474.00

Relevante pagina's voor jou

Bekijk ook deze aanbiedingen

Grand Torre Fara

Land:
Verblijven in een aangename accommodatie in Chiavari? Hotel Grand Hotel Torre Fara is een luxe 4-sterren hotel, perfect voor een fijne vakantie. Ruim 520 reizigers beoordelen Hotel Grand Hotel Torre Fara gemiddeld met een 9. Meer weten? Bekijk dan nu de foto[APOSTROPHE]s en beoordelingen van Hotel Grand Hotel Torre Fara, voor meer informatie! Ben jij toe aan een heerlijke vakantie in Italie? Boek jouw vakantie naar Hotel Grand Hotel Torre Fara vandaag nog!

Vanaf

1,624.00

Pelecas Country Club

Ik geef het toe: ook ik vind het wel eens lekker om me te wanen in de wereld van de 'rich and famous'. Helaas is dat het grootste deel van het jaar niet voor mij weggelegd, maar laatst heb ik een week lang mogen leven als een god op Corfu!

Eeuwenlang was het landgoed van de Pelecas Country Club bezit van een aristocratische familie. En die sfeer van stijl en luxe is er nog steeds. Door het enorme landgoed ben je ver verwijderd van de rest van de wereld. 's Ochtends ging ik een balletje slaan op de tennisbaan om de rest van de middag te luieren bij het grote zwembad, omgeven door bloeiende oleanders. En bij aankomst stond er een welkomstdrankje op mij te wachten. Het ontbrak me er echt aan niets!

Vanaf

1,054.00