Voor iedereen een geschikt reisaanbod!

Altijd het beste aanbod

Veilig boeken bij betrouwbare partners

Grand Bávaro Princess

Grand Bávaro Princess

[product_attribute_template attribute="Accomodatie"]
[product_attribute_template attribute="Sterren"]
[product_attribute_template attribute="Land"], [product_attribute_template attribute="Regio"]

1,291.00

Of check prijzen op andere data

Gevonden bij:

[product_image_attribute_template attribute="Reisorganisatie"]
9-daagse Zonvakantie naar Grand Bávaro Princess in Punta Cana, Prachtig, ruim opgezet resort, Kamers voor het hele gezin, Weelderige tuinen en mangrove, Heerlijk relaxen in de wellness, Nog meer luxe? De Platinum Suite, Erkend met eco-label

Extra informatie

Extra informatie

Accomodatie

Faciliteiten

Zwembad

Land

Regio

Stad

Type vakantie

Reisorganisatie

Sterren

Aanbevolen

8.2

Prijzen vergelijken

Grand Bávaro Princess is te boeken bij:

[product_image_attribute_template attribute="Reisorganisatie"]

Bekijk deals vanaf 1,291.00

Relevante pagina's voor jou

Bekijk ook deze aanbiedingen

Rösslwirt

Rösslwirt

Uitstekende ligging in het gezellige centrum van Kirchberg. Naast de kamers zijn ook de overige delen van het hotel mooi gerenoveerd voor een comfortabel verblijf. Geniet na een dag op de piste van de après-ski in het hotel of in de tegenover het hotel liggende bar, deze is ook van de Familie Schiessl. Heerlijke plek voor een ultieme wintersportvakantie in Oostenrijk! Meer info... Faciliteiten: De après-ski binnen handbereik

Vanaf

1,113.00

Hotel Melia Jardines del Teide

Zin in een super-de-luxe all inclusive op een unieke locatie op Tenerife? Dan is Hotel Melia Jardines del Teide in Costa Adeje wat voor jou! Dit stijlvolle 5-sterrenhotel is adults only (16+) waardoor er een ontspannen sfeer hangt en je echt optimaal kunt genieten van een zonvakantie op het Spaanse eiland. En dan hebben we het nog niet eens over de topfaciliteiten gehad! Wat dacht je van 2 (verwarmde) buitenbad, een prachtig zonneterras, sportmogelijkheden als yoga en fitness, een spa en voortreffelijke restaurants. Wil je écht even helemaal opladen? Boek dan je verblijf bij Melia Jardines del Teide!

Vanaf

659.00

Queen's Park Le Jardin Resort

Land:
De verschillende gebouwen van Queen's Park Le Jardin Resort liggen in een kleurrijke tuin en pal aan het Kiris kiezelstrand. Overdag leef je je uit met de animatie, waarna je weer even oplaadt in de wellness met een ontspannen massage of een bezoek aan de hamam. Met een kwartiertje rijden ben je in het centrum van Kemer waar je naar hartenlust kan shoppen.

Vanaf

1,055.00

Wien

Land:
Camping Wien ligt direct aan de oevers van het Gardameer, waar je een geweldig uitzicht over hebt terwijl je relaxed in het zwembad. Genieten doe je hier dan ook volop. Vrijwel hetzelfde panoramische uitzicht vind je op het terras bij het restaurant van de camping. En na zo'n Italiaanse pizza of verse vis uit het meer, drink je 's avonds nog even een wijntje op het terras van je appartement of stacaravan. Die je net die middag gekocht hebt op een wijnboerderij in de buurt van het Gardameer. Dit is echt een gezellige, kleine camping waar je helemaal tot rust komt. Terwijl jij incheckt, hebben je kinderen al vakantievriendjes ontdekt in de speeltuin. Genoeg te beleven dus. En het gezellige centrum van Peschiera daar wandel je langs het meer in een half uur naar toe.

Vanaf

316.00